2703
2553
عنوان

نگران همسرم هستم 😣😣

509 بازدید | 60 پست

سلام دوستان شب بخیر امشب حالم گرفته و خیلی میترسم از بیماری شوهرم.همسرم دوهفته اس صداش خشن شده و سرفه های شدید داره

تمشب تو اینترنت خیلی درباره سرطان حنجره و مری و ریه خوندم الان خیلی استرس دارم خیلی نگرانم کسی بوده اینجوری باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وا عزیزم.این حرفا جیه.شاید بویی استنشاق کرده وریش اسیب دیده.اینترنت نرو کلا ادم میپاشه

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2720
2714

عزیزم نگران نباش هر سرفه ای خطر ناک نیست اما سرفه های مزمن حتما باید بررسی بشه ببرش متخصص ریه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ان شالله که چیزی نیست حتما سرما خورده چرا دکتر نمیره؟

تو اینترنت هیچی نخون ادم دیوونه میشه بخدا من ۱ماه پیش تا یه جاییم درد میکرد میرفتم تو اینترنت سرچ میکردم ،چیزای خیلی بدی نوشته بود و کلا استرس همه وجودمو میگرفت و بدتر میشدم الان دیگه نمیخونم واقعا حالم خوب سد

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی
2706