2737
2739
عنوان

کیا فرزند مبتلا به فلج مغزی دارن یعنی درمانی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31589 بازدید | 164 پست

خدا انشالله بچه های گلتون رو خوب کنه و به شما صبر و توان بده.من هم نزدیکم یکی اینطوریه...میدونم چه زحمتی شما مادرها میکشید..😢خدا خودش کمک اتون کنه.واقعا اجر اتون قابل وصف نیست

میخواهم زندگی کنم..نمیخواهم فقط زنده باشم.
اخی 😭😭😭 خب چرا زیر بار طبیعی رفتی؟ از اول میرفتی سزارین

عزیزم تو شهر ما فقط بیمارستان دولتی داریم و تو بیمارستان دولتی هم اولویت با زایمان طبیعی است و تا جون به لب نشی سزارین نمیکنن

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بهتون نواروصل نبود؟؟چک نمیشدک بچه ضربانش پایین اومده یعنی؟؟ دولتی رفته بوی یاخصوصی

نه هبچی بهم وصل نبود

فقط یه سرم زده بودن همین

بیمارستان دولتی بودم گلم

شما زیادی نگرانی عزیزم قبلا هم بهت گفتم حرکات بچه رو کنترل کن و نگران نباش 

2731
ببین عزیزم نمیشه گفت کدوم سختتره بعضی مواقع هیدروسفالی با گذاشتن شنت بطور کامل درمان میشه و آسیب مغ ...

ممنون تاتی مهربون..کاش حرفی میتونستم بگم که نشون بده چقدر شماها خوبید..خدا حفظ ات کنه واسه خانواده ات🌸🌸🌸

میخواهم زندگی کنم..نمیخواهم فقط زنده باشم.
فلج مغزی یعنی چی؟ یعنی توانایی ش چقدر کمه نسبت به بچه های دیگه

عزیزم فلج مغزی یعنی مغز ناتوان

بچه من فقط گردن میگیره گلم و گااااهی هم غلت میزنه. ..

شهرتون کجاست؟ خب برو مرکز استان

دیگه کار از کار گذشته گلم 

بعدم هزینه بیمارستان خصوصی واسه ما خییلی زیاده عزیزم 

2740
ممنون تاتی مهربون..کاش حرفی میتونستم بگم که نشون بده چقدر شماها خوبید..خدا حفظ ات کنه واسه خانواده ا ...

عزیزدلم

ممنونم ازت

نظر لطفته محبت داری

فدات بشم

😗😗😗

موقع زایمان دکتر بالا سرم نیومد درست مراقبت کنه هرچی گفتم دیگه نمیتونم دردم گم شده گفت بمن چه.زور بز ...

شما که مادر هستی می  بینی بیماری بچه تون برای شفای یه بیمار دعا کنید که خوب شه ودل مادرش شاد شه  منم برای شفای بچه شما حمد می خونم 

موقع زایمان دکتر بالا سرم نیومد درست مراقبت کنه هرچی گفتم دیگه نمیتونم دردم گم شده گفت بمن چه.زور بز ...

خدا انشالله لعنتشون کنه.....برادر منم ب خاطر نرسیدن اکسیژن فلج مغزی شد و ما خیلی بدبختی کشیدیم تا مرد شد...الانم یه چند سالی میشه بابام فرستادش خارج 

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️
2706