2733
2734
عنوان

دارم از ناراحتی میمیرم بمیرم واسه دل خالم و دختر خاله کوچولوم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2198 بازدید | 87 پست

وقتیکه مادربزرگ و داییم رفتن بیمارستان بچه ببرن دکتر شوهرخالم از صدای جیغ پرید بیرون از حموم من رفتم اب قند درس کنم گفت چیشده براش تعریف کردم برگشت یه کشیده ی محکم زد تو گوش خالم گفت به تو هم میگن مادر حواست کجاست بعدم رفت تواتاق درو بست که حولشو دربیاره وقتی داشت از در میرفت بیرون که سوار ماشین بشه بره دنبالشون گفت  اگه بلایی سر بچم بیاد طلاقت میدم بی لیاقت بیچاره خالم همینجور میلرزید

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا ابوالفضللللللللللل     جون مادرت اول تاپیکت بزن باردارا نیاند  زایمان زودرس گرفت ...

عکس پروفایلت عامل اول زایمان زودرسه به خدا  

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2731

ای خدا چقدر مراقبت از بچه سخته باید مدام چار چشمی مواظبش باشی اون از آرشیدا اینم از این‌تاپیک، حالم واقعا بد شد بچه طفل معصوم چرا همچین دردی بکشه آخه😢😢

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

او را بخوانید که از هر پدر و مادری مهربانتر است... از تمام دردها و نیازهایمان آگاه است... او را بخوانید که بر همه چیز عالم است...همه را به او بسپارید  تا پاسخش را دریافت کنید... در همه شرایط زندگی از خدا تشکر کنید و این شکرگزاری را بصورت عادت در آورید ... از اعماق قلبت  بگو خدایا متشکرم ... آنگاه از آرامش شگفت انگیزی لبریز خواهی شد...
2740
وقتیکه مادربزرگ و داییم رفتن بیمارستان بچه ببرن دکتر شوهرخالم از صدای جیغ پرید بیرون از حموم من رفتم ...

حدس میزدم همچین شده باشه ...

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         

ای خدا چقد این مردا پرروان

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

عن آقا گه کاری خودش رو انداخته گردن خاله ات .سریع دست پیش گرفته .خاله ات باید جرش میداد همون لحظه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
بچه دختر عموی منم   شوهرش داشته کباب درست میکرده ذغال داااااغ داغ افتاده رو گردن بچشون چه دردش ...

یا قران حالا بچه هه خوبه چطوره

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
وقتیکه مادربزرگ و داییم رفتن بیمارستان بچه ببرن دکتر شوهرخالم از صدای جیغ پرید بیرون از حموم من رفتم ...

بعضیا اینجورین...به جای راه حل دنبال مقصر می گردن. کدوم مادر راضی می شه یه خار به پای بچش بره؟ ولی هر چقدر هم که مواظب باشی بعضی اتفاقا میفتن. نمی شه کاریش کرد...الان این تیغ از یه جایی افتاده و کسی ندیده واقعا...سهل انگاری مال وقتی می شد که یکی می دید و اهمیتی نمی داد.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2706