2777
2789
عنوان

دارم از ناراحتی میمیرم بمیرم واسه دل خالم و دختر خاله کوچولوم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2203 بازدید | 87 پست
وقتیکه مادربزرگ و داییم رفتن بیمارستان بچه ببرن دکتر شوهرخالم از صدای جیغ پرید بیرون از حموم من رفتم ...

میخواستی بگی خفه شو بابا مرتیکه ی لمس چلمن یه تیغ نمیتونی تو دستت راحت نگه داری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میدونم زبونش رود خوب میشه . اتفاقا زخم داخل دهن بدلیل ترشحاتش زود خوب میشه و اصلا هم مشکلی نخواهد داشت انشالله 

شما پیش خاله تون باشین شوهرشم عصبی بوده بهرحال 

انشالله بحق امام زمان که همه چیش زود نرمال میشه 

برا سلامتی نی نی کوچولوی منم صلوات بفرستین لطفا :)  جانی ودلی ... ای دل و جانم همه ♡ تو ♡ هر لحظه شکر خدایا ☆☆☆ 
عن آقا گه کاری خودش رو انداخته گردن خاله ات .سریع دست پیش گرفته .خاله ات باید جرش میداد همون لحظه

تیغ از وسایل خودش افتاد بیچاره خالم مظلومه به مادربزرگم که گفتم گفت غلط کرد

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
وقتیکه مادربزرگ و داییم رفتن بیمارستان بچه ببرن دکتر شوهرخالم از صدای جیغ پرید بیرون از حموم من رفتم ...

😨😨😨

چرا خالت بهش نگفت تیغ توی منگول افتاده بود رو زمین که بچه اینجوری شد عقب افتاده‌ی شل مغز وقتی عرزه نداری وسایلاتو نگه داری بگو یکی بیاد کمکت ایشالا با همون تیغ رگت قطع شه یه جماعت ازت راحت شن😑😑😑😑😑

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
😨😨😨 چرا خالت بهش نگفت تیغ توی منگول افتاده بود رو زمین که بچه اینجوری شد عقب افتاده‌ی شل مغز وقت ...

خالم بی زبونه شوهرش و خانوادش ولی کولی ان

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
یا قران حالا بچه هه خوبه چطوره

اره خوبه خداروشکر 

ولی خیلی زجر کشید 

تابستدن بود عرق میکرد جای زخم سوزش داشت براش 😢😢😢😓😓😓 بچه طفلکی دو سالشم نبود

‏یه آدم از دید یه فرد متعصب ممکنه خراب و فاسد باشه؛ از دید یه روشنفکر عادی و معمولی باشه و از دید یه بی بندوبار آدم بسته و کوته فکر بنظر برسه ؛ پس ما با چیزی که ازمون تو ذهنشون میسازن تعریف نمیشی

چقدرکارش زشت بود دخترعموم یه سالش بود رفت پای گاز دیگ آبجوشو چپ کرد به خودش کل صورتش پف کرد وحشتناک شده بود ولی عموم اصلا زنعمومو اذیت نکرد بچه روهم یکراست بردن اصفهان آخه خوزستانیم ما اصلا دکتردرست درمون نیست .چندماه بعدش بچه خوب خوب شده بود الان کلاس دومه کوچکترین لکه هم نمونده توصورتش .کاش شوهرخالت اینقدر بد رفتار نمیکرد خالت خودش ب اندازه کافی داغون بود

من میدونم زبونش رود خوب میشه . اتفاقا زخم داخل دهن بدلیل ترشحاتش زود خوب میشه و اصلا هم مشکلی نخواهد ...

ان شالله مرسی عزیزم بچه بی چاره همش گریه میکنه گشنست ولی وقتی شیر میخوره دردش میاد پس میزنه

منکه باردار نیستم تمام جونم داره میلرزه

یه بار دخترم رفته بود سر کیف لوازم آرایشم. دستش رو با تیغ ابروم برید فکر کنم یکی دو سالش بود از اون به بعد دیگه تیغ نخریدم چه واسه ابرو چه اصلاح 

چند تا ژیلت داخل حموم بالای وسایل گذاشتیم

خدا سر کسی نیاره 

با اینکه دستش زخم شده بود تا چند ماه کابوس میدیدم

برای سلامتی دوقلوهام دعا کنید
شوهر خاله ات بره غسالخونه ایشالله .هواسش کجاس.الان مادر بدبخت بود بیچاره اش کرده بودن

میخواستم سرزنشت کنم اماباخوندن ادامش حق داری

ایشالا

چخبرتونه؟؟             چه خبرتونه؟ (بالحن احمدی نژادبخونید)
2801