2737
2734
عنوان

داستان معجزه زندگیم 😒

12608 بازدید | 93 پست

داستان معجزه زندگیم .....😔

بچه ها اول اینکه بگم من کاربری دیگه ای داشتم  یه مدت نبودم رمزو فراموش کردم

دوستان نمیدونم چطور شد دلم یهوو هوس کرد در مورد معجزه زندگیم تو نی نی سایت تایپ کنم..

فقط از قبل تایپ نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قبل داستانت اسم اون كاربريتو بگو اول 😃😃😃

از خواب خسته ام ، به چیزی بیشتر از خواب نیاز دارم...چیزی شبیه بیهوشی برای زمان طولانی ...شاید هم از بیداری خسته ام، از این که بخوابم و تهش باز بیداری باشد...کاش میشد سه سال یا شش سال یا نه سال خوابید و بعد بیدار شد..نشد  هم نشد

نوشتی لایک کن بیام بخونم😁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2738

اول اینکه نمیدونم از کجایه زندگیم شروع کنم

من تو طایفه  خیلی پرجمعیتی بزرگ شدم  دوتا خواهر و یه برادر هستیم  با یه طایفه خیلی شلوغ .مهم ترین چیزی ک ن پسر و ن دختر حق انتخابشونو نداشتن تو انتخاب همسر بود بماند بقیه چیزا .شاید باورتون نشه و بگید همچین چیزی ممکن نیس اصن دنیا بروز شده و اینا خرافاته . ولی واقعا تا الانم ما همین رسومات رو داریم .

از زمانی ک دنیا اومدم  و خودمو شناختم اسم پسر عموم رو من بود یعنی نشون هم بودیم . و اگه بزرگترا حرفی میزدن سرشون میرفت حرفشونو پس نمیگرفتن

معجزه😒😆

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

من اون موقعه ها فک میکردم نشون یعنی اینکه هم بازی کا از بچگی همبازی بودیم و س سال ازم بزرگتر بود . کم کم بزرگ شدمو هی بهم گوشزد کردن ک فلانی همسر ایندته  ولی بازم حق هیچ ارتباطی نداشتیم فقط بچگی هم بازی بودیم و من کم کم بزرگ شدم ولی حس کاملا خنثی ای داشتم نسبت ب پسر عموم.  و اینده نامعلوم .

2706