2737
2739
عنوان

پیشگویی نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5864 بازدید | 213 پست

بچه‌ها تو تاپیک از ما بهترون من برای خیلیا حسم رو گفتم،هنوز خیلیا دارن پیام میدن،که بهمون بگو چی میشه چی نمیشه،ولی باور کنید دیگه نمیخوام دنباله اش بگیرم،گفتم بهتون بگم در جریان باشید.دیروز تا حالا برای از بین بردن این حس که از طرف از ما بهتر بهم میرسه درمان شروع کردم،که باعث شده حسم قوی تر بشه که درمان نکنم.

پر بازدید بشم که چی بشه؟

کدوم روز؟ نه این چی بود گفتی میخوام چیکار 300ساله بشم..نهایت 70دیگه بمیرم 

گلم ۷۰ ک دیگ سنی نیس 

طرف ۷۰ سالشه انگار ۳۰سالشه بخدا حداقل بگو ۹۰ والا

همون روز😆😆😆😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول بیا ثابت کن بعدا درمورد بقیش باهم صحبت کنیم😂😂😂

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
2728
بچه‌ها تو تاپیک از ما بهترون من برای خیلیا حسم رو گفتم،هنوز خیلیا دارن پیام میدن،که بهمون بگو چی میش ...

خوب کسگم اول به ما ثابت کن از اینده خبر داری تا ببینیم چی میگی☺خبری از گذشته و اینده ما بده تا ببینینم حقیقته یا نه

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
حالااین باربرامن پیشگویی کن دیگه نمیکنی خیلی دوست دارم یه پیش گوبرام پیشگویی کنه

شما خيلي قلب مهربوني داري و البته ايمان قوي هربار كه ميشنوي چيزي هست كه به واسطه ي اون به هدفت ميرسي تمام انرژيتو ميذاري ولي وقتي هم نشد يكمي ناراحت ميشي ولي بازم براي دفعه بعد باايمان جلو ميري،چيزي رو كه از خدا ميخواي ميگيري فقط بايد صبور باشي البته يه حاجت نداري چندتايي هست ولي اروم اروم....واسه شوهرت سعي ميكني زن خوبي باشي  بخاطره مشكلش نميخواي ناراحتش كني

سعي ميكني همراه خوبي باشي براش اونم اينارو خوب ميدونه

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
احححح😃 اقا خاله دوست منم هرچی میگه درست از اب درمیاد😃 یبار گفت معدلت میشه 18 شد 18.25 بهش ایمان او ...

خوشبحال دوستت کاش یکی بود واسه ما یچی درست میگف 😁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2740
گلم ۷۰ ک دیگ سنی نیس  طرف ۷۰ سالشه انگار ۳۰سالشه بخدا حداقل بگو ۹۰ والا همون روز😆😆😆😂😂 ...

نمیخوام 90سالم بشه مرگ عزیزامو ببینم.. نمیخوام از دستو پا بیفتم بچه هامو خسته کنم که ازم مراقبت کنن.. همون 70خدا بده برکت.. کمیت مهم نیست مهم کیفیته

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
بچه‌ها تو تاپیک از ما بهترون من برای خیلیا حسم رو گفتم،هنوز خیلیا دارن پیام میدن،که بهمون بگو چی میش ...

خواهش میکنم توروخدابرای من اینکاروبکن بخداخیلی گرفتاروناامیدم خواهش میکنم ازاین وضعیت وحشتناک نجات پیداکنم یه امیدپیداکنم خواهش میکنم

تیکربارداری نیست تیکررسیدن ب آرزومه برای آرزوم دعامیکنی؟؟
من میتونم بگم بهتون ولی به چه قیمتی؟میان تو زندگی خودتون،و بیخیال من هم نمیشن

تو زندگی بقیه بیان چکار ؟😕😕

بهتر نیست بجای التماس ب استارتر یک فضای به خدا توکل کنین؟😕😕

2706