2733
2739

از صبح شکم پسرم خیلی کار کرده، هر چی بهش میدم پی پی میکنه، شیر خشک بهش دادم، فرنی، آب لیمو شیرین و شیر خودمم همش میخوره، مادرم گفته بخاطر دندوناشه، دارم نگران میشم، کسی اطلاعات بیشتری داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خاطر دندون باشه طبیعه

کمی بهش سیب بده.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728
2738
نگران نباش عزیزم به احتمال خیلی زیاد واس دندوناشه دختر من تا دوهفته همینجوری بود تا دندونش درومد خوب ...

الان نمیتونم ببرمش دکتر، دکتر خودش نیست، از دکترای دیگه هم میترسم

2706