2737
2734
نرفته بگیره  ازدواج مجدد از دادگاه  عرضه داشت پول داشت میرفت زن دوم میگرفت خودش خرجشو با ...

بهت نمیگه برگردقصدش اذیت کردنته یاواقعادوستداره که طلاقت نمیده

تیکربارداری نیست تیکررسیدن ب آرزومه برای آرزوم دعامیکنی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهت نمیگه برگردقصدش اذیت کردنته یاواقعادوستداره که طلاقت نمیده

میگه برگرد ولی الکیه دو بار حرفش اعتماد کردم فقط باز اذیتم داد اصلا ادم نشده ذاتش بده دست خودشم نیس نمیتونه هیچ وقت درست بشه یه هفته خوبه از هفته دوم باز اخلاقای گندشو نشون میده

2731
توکدوم شهری دوست من ک کدج بود خیلی خیلی قاضیش خوب بود من باهاش میرفتم دادگاه طرف کلا سمت زنه

گفتم که گلم یکی از شهرهای آذری

نه بابا اینجا قاضیاش مرد سالاره به زن جماعت اصلا هیچی رو حق نمیدن

قاضی رک به خودم گفت تو زندگی از این اتفاقها میوفته

گفتم که گلم یکی از شهرهای آذری نه بابا اینجا قاضیاش مرد سالاره به زن جماعت اصلا هیچی رو حق نمیدن ق ...

ازویلت بپرس ببین میتونی رویه دادگاهتو تویه شهر دیگ ادامه بدی چون تهران و کرج اینجوری نیست 

مبگن تهران با اینجور چیزا راحت طلاق میدن

ولی تو شهرما مصیبت

مخصوصا که اخیرا طلاق خیلی زیاد شده

اصلا پسرا دیگه عرضه زندگی گردوندنو ندارن دخترا باعرضه تر شدن تا پسرا

2738
ازویلت بپرس ببین میتونی رویه دادگاهتو تویه شهر دیگ ادامه بدی چون تهران و کرج اینجوری نیست  ...

نه نمیشه چون هردوساکن این شهریم

همم عقدنامه و همه چیز اینجاس

نه نمیشه چون هردوساکن این شهریم همم عقدنامه و همه چیز اینجاس

من اینجا یه وکیل خیلی خوب میشناسم انقد اشنا داره ک فک میکنم میتونس کارتوراه بندازه شوهره یکی ازدوستامو طلاق نمیداد رفتن پیش این وکیله وکیل گفت باشه شمابرید سرزندگیتون مرده ولی نامه وحق طلاق بده ک دیگ زند نمیزه و..۲ماه باشید تا رفتاراشوببینیم دوستمم ک قصدش جداشدن بود رفت یه دعوای الکی راه انداخت با همون نامه رفت طلاقشد گرفت خخخخخخ وکیلیه خیلی خیلی زرنگه 

من اینجا یه وکیل خیلی خوب میشناسم انقد اشنا داره ک فک میکنم میتونس کارتوراه بندازه شوهره یکی ازدوستا ...

خخخخ منم همینکارو کردم گفتم اگه میخوای بیام سر زندگیت باید حق طلاق رو بهم بدی قبول نکرد

شوهر منم وکیل داره بابا یادش میده زود

برگشت بهم گفت از کجا بدونم واسه زندگی میای یا میخوای زود طلاقتو بگیری و با نقشه داری میای جلو

میگم که مال من زرنگتر از این حرفهاست 

توافقی قبول نمیکنه دیگه گفتم ازش هیچی نمیخوام فقط میخواد منو اذیت کنه

بعد 5سال جدا زندگی کردن دادگاه حکم به طلاق از طرف زن میده 2سال و نیم دیگه خود به خود جدا میشی نگران نباش پولم خرج نکن بهشم بگو من نمیخوام شوهر کنم به کسی ولی با تو هم زندگی نمیکنم دیگه باهاش ارتباطت رو کلا قطع کن داره میبینه اذیت میشی خوشش میاد ببینه بیخیالی خودش ول میکنه

چندین بار زده گلم  ولی همیشه صبوری کردم یه بارم که تو خونه بود تنها بودم بعدا که رفتم بیمارستان ...

ایشالله هر چه زودتر بتونی طلاق بگیری و راحت شی از دستش

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
2706