2737
2739
خدایش یه وکیل خوب بگیر برو خودت کنار بزار مهریه و طلاقت رو بگیره . به خاطر چند ماه کمتر اذیت شدن این ...

واقعا مرسی. بعد از مدتها شنیدن این حرف از یه خانم خیلی خوشحالم کرد 

هممممه همممه ها تا منو میبینن میگن ببخش جدا شو. فقط موندم فردا این بلا سر دختر خودشون بیاد چی میشه. یه جایی یه نفر باید مقاومت کنه ک روی این مردا و خانواده شو کم کنه ک دیگه با کسی اینکارو نکنن؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا مرسی. بعد از مدتها شنیدن این حرف از یه خانم خیلی خوشحالم کرد  هممممه همممه ها تا منو میب ...

دقیقااااا عزیزم

بعدم حق قانونی و شرعی شماست .

اونی که دنبال اذیت باشه اذیت می کنه چرا باج بدیم بهش .

یکی از اطرافیان به این مسله خورد . وکیل خوب گرفت درسته که ده درصد مهریه رو داد به وکیل اما ۹۰ درصد بقیه رو گرفت و براش پشتوانه شد . 

صدا رو دادگاه قبول نداره. حتی فیلمم قبول نداره. 

اگه صدا ظبط کنی می تونه ازت شکایت کنه باز

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
2728
دقیقااااا عزیزم بعدم حق قانونی و شرعی شماست . اونی که دنبال اذیت باشه اذیت می کنه چرا باج بدیم بهش ...

اینام همین فکرو میکردن ک با گفتن این حرفا از گرفتن مهریه پشیمونشون میکنیم

مثلا میگفتن تو مهریه بگیری میگن ب خاطر پول ازدواج کرده بود‌ یا دیگه کسی تورو نمیگیره میگن این تیغ زنه.

منم وکیل گرفتم و توی این ۷ ماه حتی یکبار هم باهاشون رو در رو نشدم‌ خط تلفنم رو هم عوض کردم و چقد این کار من اونا رو سوزونده

اینام همین فکرو میکردن ک با گفتن این حرفا از گرفتن مهریه پشیمونشون میکنیم  مثلا میگفتن تو مهری ...

بهترین کارو کردی . بهترین کارو کردی . بهترین کارو کردی

مهریه نگیری ببخشید می گن دختره رو بگیریم هر وقتم خواستیم طلاق بدیم ببخشید اح.... و بی عر.... دنبال مهریه نمی ره که ضرر نمی کنیم . 

اره یکی لنگه شوهر آشغال من که دوست داشت از حقم بگذرم بزارم برم

خیانت کار وهزره هست خیلی بشدت پرخاشگر وبددهن 

تازه میگه از من سرتره خودم همیشه میمونم از من چی چی سرتره اخلاق که ۰وضع اقتصادی خانوادس از من پایین تره

فقط اونا شهر هستن من شهرستانی واهل خانواده 

اون به پدر مادرش بی احترامی میکنه مثل یک می مونه

منم گفتم طلاق میخوایی من یه ریال نمیبخشن مهرم کامل میخوام تا اخرعمرت اقساط منو باید پرداخت کنی 

ولی چون پول و حوصله دادگاه وکیل نداشتم 

میخوام توافقی جدا بشم همه مهرم با وسایل که خودش بیشترش گرفته از بقیه چیزها گذشتم اگه اشتباه کردم راهنماییم کنید 

2738
اره یکی لنگه شوهر آشغال من که دوست داشت از حقم بگذرم بزارم برم خیانت کار وهزره هست خیلی بشدت پرخاشگ ...

بچه هم داری؟

حداقل اولش بگو مهریه میخوام دوبار بیاد التماس کنه بعد بگذر

واقعا مرسی. بعد از مدتها شنیدن این حرف از یه خانم خیلی خوشحالم کرد  هممممه همممه ها تا منو میب ...

نبخش بابا چی چیو ببخشی دادخواست اگه از طرف مرد باشه که اصلا باید مهریه و حقوق خانم رو بده تا بتونه طلاق بده

منم هم مهریه گرفتم هم طلاق گور باباش

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
با التماس هم نبخشید . یعنی چی ؟ 

پدر شوهر و مادر شوهر اومدن تو روم فحش دادن ک میخواییم طلاقت بدیم. بعد دو سه اومدن گریه(واقعی) توروخدا بیا توافقی جدا شو

البته اینکارو نکردم ولی خرد شدنشون رو دیدم دلم خنک شد

طلاقت چقد طول کشید؟ چقد از مهریه ت رو داد؟

کلا سه سال و نیم طول کشید پروسه دادگاهم

داره میده دیگه اقساطه یعنی میگیرم ازش با حکم جلب وگرنه نمیده!

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
2706