2733
2734

اول از همه تشکر از عشقایی که توی تاپیک قبل کلی واسم دعا کردن صلوات فرستادن.... عزیزان من قصد بارداری دارم... ومشکل نارسایی دریچه دارم ینی دریچه میترال من گشاد هست... تقریبا یک  سال و‌نیم پیش به من گفتن باید عمل کنی... ناگفته نماند در سن ۱۱سالگی یک بارعمل کردم و دریچم رو ترمیم کردم... الانم ۲۰سالمه‌‌‌... واسه بارداری رفتم پیش دکتر زنان و بهم گفت که باید برم اکو‌وضعیتم مشخص بشه اگه دکتر قلب اجازه بده میتونم باردار بشم... و یک سنو‌ واسم نوشت که خداروشکر از نظر بارداری و... مشکلی ندارم ولی کلی به خاطر قلبم ناراحت بوپم و استرس داشتم که نکنه بدتر شده باشه نکنه نزارن حامله بشم....اخه گفتن بودن اگه عمل نکنم احتمال بزرگ شدن قلب و گشادی بیشتر دربچه رو دارم... که توی تاپیکای قبل ازتون خواستم واسم دعا کنید خوشبختانه و‌با دعای خیر شما دوستان گل رفتم پیش متخصص قلب و ازم استرس اکو گرفت که ببینه میشه بارداربشم یا نه که خوشبختانه گفتن قلبم و دریچم جواب میده بارداری رو... فقط گفتن ضربان قلبم از حالت نرمال خارج شده و اصلا واسه بارداری خوب نیست به همین خاطر منو فرستادن پیش یک‌متخصص نبض و‌ضربان قلب... که واسه شنبه بهم وقت داده... گفتن اگه دکتر گفت مشکلی نداره و این ضربان از استرسه که هیچ وگرنه باید یکی از عروق قلبو بسوزونن که اینم خودش یک عمله.... لطفا لطفا ازتون خواهش میکنم که اگه ممکنه واسم ایت الکرسی... یس... حمد... صلوات.... و هرچیزی که تز دستتون برمیاد واسم بخونید که این موضوع هم‌بدون عمل و دردسر به خیر بگذره و‌من بتونم مامان بشم.... خیلی ممنونم از دعای خیرتون... 

یادتون باشه دعا در حق دیگری حتما اجابت میشه... التماس دعا❤

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺

انرژی دعای بچه ها 

واقعا ب آدم میرسه .....

انشاالله همیشه سالم و سلامت باشید 🤗

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برات صلوات میفرستم💜

انشالله که مشکلی نیس💜💜

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2731

چشم حتما عزیزم😘😘

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

حمدخوندم برات حاجت روابشی

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
2740

انشالله ک‌خبرای خوبی بهمون میدی 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

واستون آیت الکرسی میخونم.. ان شاء الله حاجتروا بشی عزیزم🙏🙏

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

دوستم برات از ته دل دعا کردم همه چی بخیر بگذره بزودی یه بارداری خوب رو تجربه کنی 

حمدو ایة الکرسی و صلوات فرستادم

هرکی پست منو خوند برای بخیر گذشتن مشکل بزرگی ک برامون پیش اومد و رضایت دادن شاکی یه صلوات بفرسته

الهی هرکی هرحاجتی داره خدا اجابت کنه...آمین یا رب العالمین

الهم صل عل محمد و آل محمد

2706