2733
2734
عنوان

💔عشق کودکی من💔ادامه💔

39911 بازدید | 493 پست

سلام مجدد

ممنون از اینکه وقت گذاشتین و داستان تلخ عشق کودکیمو خوندین.به خاطر عجله دوستان دیشب مجبور شدم بی سر و ته تمومش کنم.اما امروز از جایی که آخرشو گفتم با جزییات تعریف میکنم.

ممکنه غلط تایپی داشته باشه که علتش تند تایپ کردنمه.به بزرگی خودتون ببخشید.

💔💔💔💔

باز اومد اینجا

باز ازم خواست که حتی باهاش فرار کنم

اما حرفای ایدا و تلفن مامانش که یادم رفت بگم و خواهش هاش باعث شد جوابشم ندم.

فقط گفتم واسه عروسیت دعوت کن

نیومدمم هدیه مو میفرستم

چقدر بی رمق نگام کرد و هیچی نگفت.

💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای مرسی اره بنویس❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

منکه با عشقم ازدواج کردم چیشد

بهم نارو زد

الان هرکار میکنم مث سابق دوسش ندارم اعتماد ندارم

بهش نمیرسیدم حداقل حاطره خوبی ازش داشتم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2738
منکه با عشقم ازدواج کردم چیشد بهم نارو زد الان هرکار میکنم مث سابق دوسش ندارم اعتماد ندارم بهش نم ...

میفهمم.چی میگی

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
2706