2733
2739
عنوان

GHazaye sofre nemikhore

387 بازدید | 2 پست
ba inke bachehaghazaye bozorga va ghazaye sofraro dost daran ke khoshmaze tare dokhmale 17 mahe man reghbati nadare hamon sope khodesho be onvane siri mikhore ye kami ham az ghazaye ma taze age dost dashte bashe ya polo bashe ba abe khoresht.
khaste shodam a zbas ghazaye joda pokhtam be d rmigam mige dorost mishe kam kam adat mikone.
mikham dige barash sop napazam ta majbor bashe ghazaye ma ro baraye siri bokhore
سوگند جون سعی نکن به زور غذایه سفره رو بهش بدی پسر من 20 ماهشه اونم اوایل اینجوری بود من کم کم عادت غذاییشو تغییر دادم به نظر من پلو رو با خورش حسابی رقیق کن بهش بده کم کم که عادت کرت براش یه کوچولو لهش کن . من که اینکارو کردم......راستی هفته ای یبار هم براش سوپ درست میکنم من فکر می کنم چون خوردن سوپ راحت تره اونو با اشتها میخوره حالا شما اینکارو بکن ایشالا درست میشه.
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

سوگند جون خوبی؟ دختری خوبه؟ چه خبرا؟ (:

آوا که 18 ماهشم تموم شد ولی سوپ و فرنی رو بهتر می خوره یعنی خیالم راحته که هم سیر میشه هم همه ی
مواد غذایی از طریق سوپ بهش میرسه ولی غذاهای معمولی رو خیلی تفریحی می خوره... بالاخره درست میشه
هیچ آدمی تا آخر عمرش که سوپ نمی خوره!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.