2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عه پس چجوری ی دکتر خوب پیدا کنم 

عزيزم بايد مطب گردي كني برو تو خود مطب ها بيمارارو از نزديك ببين ازشون سوْال كن اينجوري بهتر متوجه ميشي من خودم به شخصه دكتراي كرج رو قبول ندارم تهران بري بهتره

اگه بينيت گوشيته يه سر به عليرضا محبي بزن إستاد دانشگاه مطبش تو جردن من خودم چندسال پيش عمل كردم پيشش من خيلي گوشتي نبودم ولي دكتري كه بيني گوشتي رو خوب عمل كنه مطمئن باش كارش خوبه و اينكه پيش گوش و حلق و بيني برو حتما نه جراح پلاستيك چون سلامتي و تنفس خيلي مهمه

انچه روشن بكند صبح مرا خنده توست
عزيزم بايد مطب گردي كني برو تو خود مطب ها بيمارارو از نزديك ببين ازشون سوْال كن اينجوري بهتر متوجه م ...

اخه اینجا کسی رو ندارم ک با من بیاد مطب شوهرمم بزور راضی کردم این دکتری ک میگید هزینه عملش چقدره ؟

من فقط دختر عموی خودمو دیدم که پیش این دکتر عمل کرده.اول از همه بی نظمی فوق العاده شون تو نوبت دهی بود.مدت چند ماه همش امروز فردا میکرد و نوبت عمل رو عقب مینداخت.آخرش ی شب خیلی يهويی بهش زنگ زدن که فردا صبح بیا عمل داری.در مورد کارش هم بيني دختر عموی من گوشتی بود که قوز هم داشت.به جرات میتونم بگم تنها کاری که براش کرده بود برداشتن اون قوز بود.وگرنه اندازه و شکل بينيش هيييچ تغیری نکرد وی ذره هم بينيش کوچیک نشده.به خودش هیچی نگفتم دلم نمیاد ولی واقعا هیچ تغييري نکرده