2733
2734
بچها بر عکسامون مشکلی پیش نیاد ی وقت😢😢😢😨

نه عزیزم 

من دلیل این همه ترسو اصلا نمیفهمم بخدا

یه عوضی بیکار  داره عکس خانومارو جمع میکنه فقط و فقط به قصد ترسوندن

میره عکسا رو میذاره تو یه سایت بی سر وته که هیچکس  آدرسو حتی بلد نیست 

نترسید فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

سر اگر عاشق شود دیوار میخواهد فقط!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من عکس گیتی رو دیدم پسز نبود ک😐

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2738
پسرم تو جنس دختر😋ميخورمتونا

ترنسي ؟من نديدم عكستو

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو
خیلی چشاش و بک گراندش بد بود

چشات بد میبینه خانوم  😋 من از شما نپرسیدم که کجاش خوبه کجاش بده.....تو همه پستات هم به همه یهچیزی گفتیی اخه به شما چه !!مگه دکتری تو فلان جات باید عمل بشه ...فلان جات بده....اول برو خودت رو تو آیینه ببین بعد بیا اینجا واسه مردم نظر بده.....

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
چشات بد میبینه خانوم   😋 من از شما نپرسیدم که کجاش خوبه کجاش بده.....تو همه پستات هم به همه ی ...

اولا بعد اینکه عکسشو بدون ادیت گذاشتی دعا کردم خدا برات نگهش داره دوما من مگه به تو بودم که دماغتو عمل کنی که ناراحت میشی بعدشم همه نظر دادم برو چشاتو خوب باز کن پستارو بخون میگن فلانی شبیه اون بازیگرس که با هزار فتوشاپ قشنگ شده که در اصل زشته پس باید اونی که در موردش اظهار نظر بد کردن مثه تو بهش بربخوره خواهشا دخالت نکن تو نظر بقیه

تیکرم شروع شد اما من باردار نشدم ...خدا 4 سال بس نیس؟!