2737
2739
عنوان

اگه کسی میدونه قرص ماشین رو تو بارداری میشه خورد راهنمایی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 11135 بازدید | 51 پست
پس چی کار کنم ابجی

ویتامین b6 بخور.قرصشو از داروخانه بگیر بخور یا لواشک هم خیلی خوبه. گلم شما بارداری نباید دارو بخوری فوقش بالا میاری دیگه اشکالی نداره ولی خوردن دارو ضررش خیلی بیشتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دمیترون اگر ضعیفه متوکلرپرامید بخورم منم اوایل شدت تهوع زیاد بود میخواستم برم جا خانوادم اینو دکتر داد بخوری خواب آورم هست دکتر متخصص زنان بهم داد روزی دوتا مجاز بودم

دیمن هیدرینات من نخوردم ولی خواهرشوهرم حورد تو بارداریش ولی دکترم گفت بشدت مضره

بنظرم متوکلرپرامید بگیر 

تیکر تولد یکسالگی پسرگلم هستش  
2731
2738
عزیزم دمیترون اگر ضعیفه متوکلرپرامید بخورم منم اوایل شدت تهوع زیاد بود میخواستم برم جا خانوادم اینو ...

ابجی یکی میگه بخور ضرر نداره یکی میگه نخور چیکار کنم بلخره

من جواب سوالتونو دادم. داروسازم. اگر با ب۶ برطرف نمیشه دیمن هیدرینات داروی safeی هست و توی بارداری م ...

دكتر دئوكسى لامين تو ايران هست؟ من تو بخشا نديدم اينجا فقط اندانسترون ميزنن😁

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
دكتر دئوكسى لامين تو ايران هست؟ من تو بخشا نديدم اينجا فقط اندانسترون ميزنن😁

نه دکتر جان😁

دئوکسی لامینمون کجا بود😂

دقیقا شما درست گفتید. اول ب۶ بعدش دیمن هیدرینات

بازآموزی هم بودم استاد میگفت دیمن از اندا safe تره و مطالعات بالینی بیشتر روش انجام شده. اگه دیمن جواب نداد اندا تجویز بشه.

ولی رعایت نمیکنن🙄

نه دکتر جان😁 دئوکسی لامینمون کجا بود😂 دقیقا شما درست گفتید. اول ب۶ بعدش دیمن هیدرینات حتی بازآم ...

ما تئورى داروهاى اونا رو ميخونيم بعد ميرى تو اورژانس اردر ميكنى پرستاره يه جورى نگات ميكنه انگار عقب مانده اى😂

خب بومى سازى كنيد اينا رو🙄😂

البته تازگيا به لطف خدا و دولت و آمريكا كلا هيچى گير نمياد اتاق عملامون بى اپى نفرينن، خون شره ميكنه از روش سنتى پكينگ با دست استفاده ميكنن اتندينگ محترم😂😂

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
2706