2410
2553

دوستای عزیزم خیلی خوشحالم که این سایت و شما رو پیدا کردم.من نی نیم فکر کنم 5 هفته باشه میخوام برم پیش خانوادم که شهرستان هستن ولی باید حتما قرص ماشین بخورم چون شدیدا حالت تهوع میگیرم.میشه لطفا اگه کسی از دکتر پرسیده راهنماییم کنه؟دکتر در دسترسم نیست فعلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فکر کردم دور از جون میخوای خودکشی کنی

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
2714

همون دمیترون بخور

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

ببین من دوران بارداری حالت تهوع شدید داشتم که با هیچی درمان نشد بجز قرص دیمن هیدرنات که همون قرص ماشینه..دکتر بهم داد...اما بازم با داروخونه یا پزشکت مشورت کن..در کل برای حالت تهوع بارداری دیگه میگن بهترین قرص همینه

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹

یه لیمو ببر کل مسیر بوش کن اصلا حالت بد نمیشه

2706