2733
2734
عنوان

💔عشق کودکی من💔

| مشاهده متن کامل بحث + 335073 بازدید | 1463 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه گند خیانتش همین دو ماه پیش درومد چه خوشبختی؟ من ب شوهرم خیانت نکردم وقتی ازدواج کردم حتی به سی ...

چقدر دلم میخواست میخوندم که باهاش ازدواج کردی، که کنارشی، که خوشبختی، که ...

... و من به تو ایمان دارم...
بهم رسیدن زن سعید ازدواج کرد بعد طلاق سعید بچه رو هم مادرسعید بزرگ کرد الان ایناهم تو بغل هم خوابن م ...

میشه اون تاپيکي که ميگين رو بگین مال کی بوده خیلی دلم میخواد اونو بخونم .

باشنیدن هر سرگذشت عاشقانه ای همه زنهای سایت عاشق میشن. لپاشون گل میندازه.....ضربان قلبشون میره بالا. ...

گل گفتی من که تجربش نکردم فقط یه دفعه دورادور بع یه نفر علاقمند شدم که بعد یه مدت به خاطر کاری که یه پسر با دوستم کرده بود از پسرا بیزار شدم و اون علاقه هم تموم شد.بعد اون قضیه فقط از شخصیتای کارتونا و فیلما خوشم میومد و بعد از یه مدت عاشق شخصیت کامران تو فیلم هوش سیاه شدم.همه زندگیم شده بود کامران.وقتی فهمیدم اون فیلم واقعی نبوده خیلی بهم ریختم.

از 
2738
یه اهنگی بود اون موقع ها عاشقش بود میگفت تو این سالها هروقت دلم میگرفت گوشش میدادم خداییش گوشش کنید ...

از وقتی گفتی اینو به یادت گوش میدم بغض میکنم و برای دلت آرامش میخوام امان از این نرسیدن ها.... داد از دل

2706