2733
2734

دختره تو اینستا پیجش درمورده رسیدگی ب پوست و مو و فلانه کلیم فعاله بهش میگن چن سالته میگه ۱۷!!!!

یا همین فن پیجا ک همه از دم سن پایینن

دختره ۱۷ سالشه ی عکسایی میذاره واسه خودشم همش با دوستاش دور دوره

واسم عجیبه واقعا!!

یارو نونِ نفهمیش رو میخوره شما باهاش بحث منطقی میکنید⁉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عجیب نباشه اینچیزا تو همه جای دنیا طبیعیه البته با زیاده روی توشون مخالفم نسل ده هشتادیا واقعا خوب نیس البته تقصیرخودشونم نیستا تقصیر شرایطیه ک توش دارن بزرگ میشن تو همه جای دنیا الان دیگه واقعا اوضاع خرابه

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

واقعا عجیبه من با نامزدم و دوستاش رفتیم مسافرت اونام با دوس دختراشون میان بعد یکی از دخترا جدید بود 

گل میکشید و سیگارو... 

ازش پرسیدم چندسالته گف متولد ۸۲

من اصن خشکم زد 

گفتم یا خدا مگه میشهههه .... دختر ب این سن گل بکشه با پسر بیاد مسافرت ‌و...

من همسن اینا بودم تو کوچه لی لی بازی میکردم هنوز..

حالام والا ته خلافمون قلیونه 😂😂😂

اونم هروقت مامانم میفهمه کشیدم کلی فشم میده میگه اخر سرطان میگیری مبمیری از دستت راحت میشم ک انقدر منو حرص میدی😃😃😃

جاری بنده دهه هشتادیه کارش ازاین حرفاگذشته!

نی نی سایت جدیدبراتون پیداکردم که کنارتبادل آرزوهای مادی ومعنوی تون روثبت می کنیدوشرکت های بزرگ اسپانسرآرزوهای شایسته میشن لینک درتاپیک آخرم😍

بخدا بحث حسودی نیست اما واقعا چرا یه شخص تو مقطع راهنمایی تو حدود سنی 13 تا 15 سال سیگار بکشه 😦😦😦ازادی معنیش فرق داره اینا واقعا بد تربیت میشن و برای ایندشون بده 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
واقعا عجیبه من با نامزدم و دوستاش رفتیم مسافرت اونام با دوس دختراشون میان بعد یکی از دخترا جدید بود& ...

خیلی بخدا من یچزایی میبینم اصلا یه آن شک میکنم ک این طرف از من کوچکتره یا بزرگتر

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
خوبه که خوشبحالشون نسل ما سوخته حسودی نکنیم 

فداتشم حسودی نیس اینا الان باید بیشتر وقتشون متمرکز رو درس و هدفشون باشه ن دوس پسر و آرایش غلیظ و سیگار و بیش از حد آنلاین بودن تو شبکه های مجازی و...

یارو نونِ نفهمیش رو میخوره شما باهاش بحث منطقی میکنید⁉
2706