2737
2739
عنوان

خبر بارداری به خانواده شووووهر...کی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1511 بازدید | 119 پست

همونجور ک خودت دوق کردی بخانوادت بگی اونم ذوق داره یعنی چی اخه گناه داره بیمزش نکن اولش تازگی داره..والا منکه روم نشد ب خانوادم بگم ب ابجیم گفتم کل خانوادمو پرکرد  شوهرموهم سورپرایز کرد

ناراحت بشن. یاد کارایی که برا عروسیم خواستم و نکردن میفتم اتیش میگیرم

خب شاید در توانشون نبوده 

همیشه برنده بودن به نفعت نیست یه وقتا باید بکشی کنار و ببازی...مثل اسپرم برنده بودن که نتیجش شد زندگی تو ایران 😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت بشن. یاد کارایی که برا عروسیم خواستم و نکردن میفتم اتیش میگیرم

کینه ای نباش ، این مسائل فقط خودتو ازاد میده ، خودتو شکنجه میکنی ، فراموش کن و همیشه ریلکس باش ، الان تو باید قوی تر باشی و رفتار کنی ، تو مسیولیت تربیت بچتو در اینده داری ، نباید مامانش کینه ای باشه ، همیشه تو زندگیت ببخش و همه زورتو بزن که شاد باشی

این تاپیکو ببینید ---> چرخ خیاطی 

عزیزم خوبکاری کردی زودتر نگفتی حال دیگه تو هفته اینده شیرینی بخرین و دوتاتون برین خونه پدرشوهرو بهشون این خبروبده 

کلیم ذوق میکنن😍

ذوقم نکردن فداسرت 

او باداری باید بزنی ب بیخیالی اصلااا هیچی واست مهم نباشه خودت عشفیو نی نیتو شوهرت 

ولی شما طبق اصول هرچیزی پیش برو ک خودتم ب جایگاه اونا رسیدی خدانکرده از عروست دلگیر نشی ☺

در ضمن مبارکتم باشه انشاالله صحیحو سالم نی نی خوشگلتو بغل بگیری 😍😍😍

2731

مادر شوهر من دیدن زایمانم اومد یه کاچی برام نیورد

تازه این که انقدر معروفه تو فامیاشون ب کاچی پختن

خیلی مونده رو دلم

خدایا این کینه ها رو از دلم بیرون کن

تویی دریا منم ماهی، چنان دارم که میخواهی
منم مثل توام دقیقا هم همینکارو کردم 3 ماهم تموم شده به مامان و بابام و چند تا دوستام گفتم تا 2 ماه د ...

اوه ینی میزاری شش ماهت بشه...من خیلی شوهرم طاقت بیاره دیگه تهش یماه اونم به بهونه غربالگری و..

2740
منم میخوام جواب ازمایشم بیاد ان شالله به امید خدا سالم باشه بعدد... اخه دیدی هی رو مخ میرن که بچه چی ...

اونو بگو تشخیص ندادن دو ماه دیگه سونوآنومالی میگه قبلشم نباید سونو برم

دیگه غربالگری هم رفتی و اوکِیه دیگه بذاری دیرتر بگی اصلا خوب نیستا الان وقتشه بگی بعدم راست می ...

قربونت. سعی می کنم دو هفته دیگه بگم. بذار جواب ازمایش خونم بیاد. فقط جواب سنو دادن 

بقول مادرشوهرم نگی هم‌میزنه بیرون 

عزیزم خدا نی نیت رو حفط کنه... میشه ازت سوال بپرسم در مورد آی وی اف؟

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹
حالا بفرستن خوبه. اینا میان میشینن تو کله من یه چند روز  و فقط نگاه میکنن ادمو. مثلا ذوق میکنن. ...

منم تک عروسم  

من که فعلا استراحت مطلقم از خدامه یکی بیاد کارا رو بکنه 

فقط باید برای دستشویی بلند بشم از جام

برای سلامتی دوقلوهام دعا کنید
2706