2737
2734
عنوان

شوهرم همچین ادمیه

743 بازدید | 48 پست

چند وقت پیش شوهرم خونه مادر شوهرم بود که صحبت سر قیمت گوشت بود که خواهرشوهرم برگشت گفت ما الان ۲ساله گوشت نخوردیم البته خودش از گوشت و لبنیات بدش میاد

بعد این موضوع شوهرم ناراحت میشه و امروز میره یه گوسفند میخره یه میلیون

و قسمت کرد که به سه تا خواهر شوهرم و مادرشوهرم  بده بعد من اومدم یه اندازه یکی دوکیلو از گوسفند ۴۰کیلویی بگیرم برگشت گفت همه خوباشو داری جدا میکنی و استخون و چربی و گذاشتی

حالا بخواد برا خونه خودمون گوشت بخره دو کیلو بخره میاد قبض کارت خوان رو به من نشون میده میگه دیگه نمیشه هیچی خرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا چه بیچاره 😑😐 تو این گرونی ۱ ملیون داده واسه خاهر و مادرش خداییش زیاده من دق میکنم درسته خاهر مادرش بخره اما دیگه نه این قدر چراغی که ب خانه رواس به مسجد حرام هست

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁

به خودشم رحم نميكنه بگو اينو خوودت قراره بخووري 

ميخواي استخوناشو برات جدا كنم بخوري؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

وا!!!بهدنظره من نیاز  به ادب داره مسخره البته ببخشید بهش بگو خواهرت یه نره خری به اسمه شوهر داره بعدم تو حامله ای بگو هر جاشو که دلم بخواد برمیدارم

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2706