2733
2739
عنوان

تروخدا بیاین نظرتون رو بگید و کمک کنید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 24 پست
نه اصلا خونی نیومد ولی شکل ظاهری ورودی واژن قبل اینکه اولین بار رابطه داشته باشیم شبیه پرده هلالی بو ...

خب وقتی اینو میگی چراهنوزذهنت درگیره.

توکه میگی ازبچگی باهمین پس این سوال چیه.

بودی بخدامیزدمت بدم میاد ازاین جورمردا.

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب وقتی اینو میگی چراهنوزذهنت درگیره. توکه میگی ازبچگی باهمین پس این سوال چیه. بودی بخدامیزدمت بدم ...

تو سن 14 سالگی با یکی از همسایه هامون دوست شد و دوستیشون ۳ ماه طول کشید و میترسم اون بهش دست زده باشه ...

تو سن 14 سالگی با یکی از همسایه هامون دوست شد و دوستیشون ۳ ماه طول کشید و میترسم اون بهش دست زده باش ...

ازخودش بپرس بگو تاحالا باکسی رابطه داشتی یانه.

مقصرهم خودتی ک روزاود نامه بکارت نخواستی.

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.
2731
ازخودش بپرس بگو تاحالا باکسی رابطه داشتی یانه. مقصرهم خودتی ک روزاود نامه بکارت نخواستی.

خودش میگ من با اون پسر حتی دست هم ندادم چ برسه ی اینکه بخواد بهم دست بزنه ...

از کجا بفهمم راست میگه ؟

خودش میگ من با اون پسر حتی دست هم ندادم چ برسه ی اینکه بخواد بهم دست بزنه ... از کجا بفهمم راست میگ ...

میتونی ببریش پیش متخصص معاینه کنه ببینه.

رابطه ای هم ک باشه واسه ده سال پیش هم متخصص میفهمه.

اما اگ زندگیتو دوسداری بیخیال باش.

خودتون الکی نابود نکنین

نه اصلا خونی نیومد ولی شکل ظاهری ورودی واژن قبل اینکه اولین بار رابطه داشته باشیم شبیه پرده هلالی بو ...

الان شماازین موضوع اینقدناراحتی ولی۹ماهه فقط بهش فکرکردی،با خودشم مطرح نکردی اومدی ازیه عده غریبه نظرمیگیری درباره رابطت بعدتااین وبازمیکنی   

2740
بنظرت ممکنه ینفر تو سن ۱۴ سالگی رابطه جنسی برقرار کنه ؟!؟ خودش میگ برو از اون پسره بپرس بهم دست زده ...

آقای محترم همسرت داره با صداقت بهت میگه چیزی نبوده حرفشو قبول کن. تو اینجور موارد دروغ گفتن خیلی سخته آدم زود تابلو میشه و دروغش لو میره بنظرم خانمت داره راست میگه بهش اعتماد کن

خدایا شکرت💖