2726

من و همسر اولین باری ک رابطه جنسی داشتیم هیچ خونی نیومد و من الان نزدیک ۹ ماهه ذهنم درگیره اینه نکنه قبلا رابطه داشته باشه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ارتجاعی باشه خونریزی نداره.

اگرم نوع دیگه بود لابد شما توقع داشتی فواره بزنه توصورتت بیادهم خییلی کمه

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.

ربطی نداره.برا بعضی ها انقد کمه که مرد متوجه نمیشه ولی زن تا دوروز. لکه بینی داره

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
ارتجاعی باشه خونریزی نداره. اگرم نوع دیگه بود لابد شما توقع داشتی فواره بزنه توصورتت بیادهم خییلی ک ...

نه اصلا خونی نیومد ولی شکل ظاهری ورودی واژن قبل اینکه اولین بار رابطه داشته باشیم شبیه پرده هلالی بود ولی بعد رابطه انگار دیوار ها پاره شده بود و تغییر شکل داده بود

خب از نوع. بدون خونریزی بوده که  خیلی خانم ها این مدلین

خب میشه از روی شکل ظاهری ورودی واژن قبل از اینکه با ایشون رابطه داشته برقرار کرده باشم تشخیص داد که پرده داره یا نه ؟!

2706