2737
2734
عنوان

❤ متخصصین رنگ مو لطفاً بیاید 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2735 بازدید | 39 پست

فکر کنم شرابی نیست از این رنگ فانتزی هاست قرمزه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مگه موهای خودت مشکی نیست پایینش رو اگر دکلره کن بهد شرابی، میشه عکس اول 

نه عزیزم. رنگ موهای خودمم مشکی مشکی نیست.

تُن ِ زیتونی و قهوه ای داره  😩

واسه همین موهامو اصلاً ندوست. فقط مشکی پرکلاغی خوبه 😍

نه عزیزم. رنگ موهای خودمم مشکی مشکی نیست. تُن ِ زیتونی و قهوه ای داره  😩 واسه همین موهامو اص ...

خوشبحالت من عاشق موی رنگی ام 😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2731
فقط پایین موهام روشن نیست ک عزیزم. الان کل موهام یکدست زیتونی تیره شده 😩

به خاطر دکلره اینطوری شده میدونی که اگه مشکی کنی بعدا رنگ نمیگیره ریشه موهاتو مشکی کن مثل عکس بقیه رو دکلره فقط هواست باشه نپوسه بعد یه شامپو  رنگ یاقوتی بگیر یا مودر رنگ قرنز اتشی بزن بعد دکلره

استارتر اپلود نمیشه بنظر من قهوا ای تیره هم خوبه

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
2740
به خاطر دکلره اینطوری شده میدونی که اگه مشکی کنی بعدا رنگ نمیگیره ریشه موهاتو مشکی کن مثل عکس بقیه ر ...

اوه اوه اوه چ تخصصی 😮  

گرفتم توضیحاتتو... خیلی ممنون بابت راهنماییت عزیزم...😍😘

استارتر اپلود نمیشه بنظر من قهوا ای تیره هم خوبه

ای جونم دستت دردنکنه عزیزدلم 😘❤

دیگه نمیخواد زحمت بکشی 😍 همینا رو فرستادی خیلی ممنونم

آخه گلم من موهای خودم رنگش ی چیزی بین زیتونی تیره و قهوه ای تیره‌ست...  زیاد با این رنگا تغییر نمیکنم و خوشگل نمیشم 😔

ای جونم دستت دردنکنه عزیزدلم 😘❤ دیگه نمیخواد زحمت بکشی 😍 همینا رو فرستادی خیلی ممنونم آخه گلم من ...

خواهش میکنم 😘 بنظر من همون قهوای تیره کن زمینه مشکی خوب نمیشه البته موهای طبیعی قشنگ میشه ولی با رنگ بد میشه