2733
2739
عنوان

❤ متخصصین رنگ مو لطفاً بیاید 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2735 بازدید | 39 پست
قوربونت  سوالی داشتی میتونم کمکت کنم رنگ کار میکنم

خدانکنه گلم 😘 ی دنیا ممنونم...

چشم. فعلاً ک جوابمو گرفتم ازت 😍

بعداً اگه سوالی داشتم حتماً مزاحمت میشم عزیزدلم

بازم سپاس 😘😘😘❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم 😘 بنظر من همون قهوای تیره کن زمینه مشکی خوب نمیشه البته موهای طبیعی قشنگ میشه ولی با رن ...

آره عزیزم رو موهای طبیعی رنگ خوشگل تر در میاد.

باشه گلم 😍 یکم فکرامو بکنم... 🤔😊

2728
آها... 😁 ok عزیزم.

میگم اگه خیلی روشن نمیخوای ونمیخوای موهات اسیب ببینه با روشن کننده روشن کن پایین موهاتو بعد شامپو رنگ یاقوتی بزن یا پودر بعدش موهات رنگ میده که تا خشک نکردی لباس روشن وحوله روشن استفاده نکن

میگم اگه خیلی روشن نمیخوای ونمیخوای موهات اسیب ببینه با روشن کننده روشن کن پایین موهاتو بعد شامپو رن ...

خیلی ممنونم از راهنمایی های تخصصیت عزیزدلم 😍

چقد دردسر داره ولی 😩

راستی دکوکرم دارم تو خونه. میتونم اونم بزنم یکم رنگ باز کنه موهام، بعدش شرابی یا یاقوتی بذارم روش  نه؟ 🤔

خیلی ممنونم از راهنمایی های تخصصیت عزیزدلم 😍 چقد دردسر داره ولی 😩 راستی دکوکرم دارم تو خونه. میت ...

اره فقط مواظب موهات باشه چند دقیقه یه بار بکش ببین کش نمیاد اگه اومد سریع بشور نسوزه اگه خیلی کش اومد

اره فقط مواظب موهات باشه چند دقیقه یه بار بکش ببین کش نمیاد اگه اومد سریع بشور نسوزه اگه خیلی کش اوم ...

چشم عزیزم حتماً. ی دنیا ممنون از راهنماییت 😍😍😍

2738