2733
2734

مینا گفت اینو میگفتی عاشق من بوده؟ خدایا باورم نمیشد اونا ما رو نمیدیدن داشتن همدیگه رو نوازش میکردن مینا گریه میکرد میگفت این عاشق منه؟ همتون دروغ میگین آرومش کردم گفتم من کنارتم هر چی میگی درسته گفت ریحان کمکم کن گفتم باهاتم گفت میخوام طلاق بگیرم ولی نمیخوام بخاطر من مقابل برادرت بایستی میخوام وکیل بگیرم گفتم مینا صبر کن بذار حافظت برگرده تو عاشق سعید بودی گفت فرقی نمیکنه برام من از سعید متنفرم مینا توی حسابش سهم الارثشو داشت گفت خونه میگیرم از اینجا میرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من کلا آدم بی طرفی ام با کسی کاری نداشتم ولی یلدا یه روز بهم گفت که همون شب کارشون تموم شده

کارشون چه کاری؟😞

بعد تو که انقد مینا رو دوست داشتی نباید اجازه میدادی یلدا انقد جولون بده جلوداداشت 

خسته تر از کلمه خسته☺

فکر کنم یلدا و سعید اون شب کار و تموم کردن مشکوک میزدن از بیان جزئیات معذورم بعدش رفتن تو خونه فردا مینا رفت دنبال کارای دادگاه و وکیل منم پامو کشیدم کنار چون یه طرف قضیه داداشم بود. داداشم میگفت مینا به من خیانت کرده چرا بدون اینکه به من بگه سوار ماشین اون پسره شد.

فکر کنم یلدا و سعید اون شب کار و تموم کردن مشکوک میزدن از بیان جزئیات معذورم بعدش رفتن تو خونه فردا ...

خاکبرسرشون

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.

بچه ها تا اینجا تایپ کردم بقیشم چیز خاصی نبود سعید به یلدا کشش پیدا کرده بود و از خدا خواسته مینا رو طلاق داد توافقی جدا شدن ولی خونه رو داد به مینا خودش رفت یه جا دیگه اجاره کرد میگفت مینا کسیو نداره پیش شما باشه

مینا بعد از طلاق بهم گفت اون روز تو خونتون حافظم برگشت رفتم خونه خودم که تنها بمونم که بیشتر یادم بیاد به تنهایی نیاز داشتم گفت همه چیز حتی یلدا رو هم یادم اومد واسه همینم مصمم شدم روی طلاقم

بچه ها تا اینجا تایپ کردم بقیشم چیز خاصی نبود سعید به یلدا کشش پیدا کرده بود و از خدا خواسته مینا رو ...

من فک میکنم همه ی اینا کار یلدا بوده دعا گرفته برای سعیدو مینا که زندگیشون از هم بپاشه بعدم سعیدو به طرف خودش کشونده

میخایم با قانون جذب باردار شدم هورررررررا....دختر قشنگ و سفیدو سالمم تو راهه...