2737
2739
عنوان

چی میشد اگه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 144 پست

هر خانمی به اندازه خودش قشنگی داره پوست و مو هم با ماسک و بخور بهتر میشه باید حوصله داشته باشی هیکلتم اراده کن یه سال زحمت بکش درست میشه مگه بقیه چیکار میکنن من امروز دو.سانس باشگاه بودم آخر هر ست حرکتی که مربی میداد از درد میخواستم گریه کنم نمیشه که بشینم خونه حسرت بخورم ای خدا هیکل منو درست کن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی میشد ادمها پای قول و قرارشون بودن چی میشد اگه کسی غیبت نمیکرد و همو درک میکردیم چی میشد اگه شوه ...

بله اینام قبوله.چی میشدهای سیرت زیبا افرین👍👍👍👍

اآهااای عالیجناب عشششق.فرشته ی عذاب عشق.حریف تو نمیشه .این قلب بی صاحب عشششق😧😧😧
من از چهرم ناراض ی ام،،البته خدارو شکر،، منم چشمام ریز،، مماخ جهانگیری،،،،لبای ریز،،،،دارم،،،،

😭😭😭😭😭خوشگلارو میبینم میخام خودکشی کنم

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2728
سلام خوبی عزیزم مرضیه بچه هات مدرسه میرن ،چه مدرسه آیی میزاری؟؟؟؟

ساام خوبی 

پسرا چطورن 

نه الان زوده 

ایلیا سال دیگه میره پیش که بهش میگن فور شوله 

حالا دلم میخواد ی سال دیرتر بره پیش موندم چیکار کنم خودش که خیلی دوست داره زود تر بره مدرسه 

تو چیکار میخوای بکنی

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
من بعضی وقتا اینقد از خودم خوشم‌میاد کیف میکنم ب خودم نگا میکنم بعضی وقتا هم چندشم میشه خخخ

منم بخدا

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب

منم😔

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740
چی میشد اگه یه ذره اعتماد بنفس داشتی😐

😒میومدم اینجا عکس میزاشتم میگفتم من خوشگل ترین خانومه نی نی سایتم

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

بابا اینا دکورین.

اصل اخلاق و منشه.

دیگ نگاشون نکن.

اآهااای عالیجناب عشششق.فرشته ی عذاب عشق.حریف تو نمیشه .این قلب بی صاحب عشششق😧😧😧
ساام خوبی  پسرا چطورن  نه الان زوده  ایلیا سال دیگه میره پیش که بهش میگن فور شوله& ...

فدات شم خوبیم

منم سال بعد شش سالش تموم میشه می‌خوام بزارم اما موندم چه مدرسه آیی بزارم 

مدرسه ایرانی؟

مدرسه روسی ؟؟

مدرسه اذری؟؟؟

😑😑😑

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..
2706