2733
2739
عنوان

مراقبت های اول بارداری چیه

139 بازدید | 10 پست

سلام.من امروز بتا دادم.مثبت بود الحمدلله.ولی وقت دکترم برای بیست روز دیگه اس.جلوتر هم نوبت نبود که بهم بده.میشه راهنمایی کنین که تا اون موقع چیکارا بکنم و چیکارا نکنم

وَمَن يَقْنَطُ مِن رَّحْمَةِ رَبِّهِ إِلَّا الضَّالُّونَ.کیست که مایوس شود از رحمت پروردگارش بجز گمراهان.سوره حجر آیه 56.
قرص فولیک اسید ۱ بخورید 

یک ساله که یدوفولیک و مولتی ویتامین میخورم.از نظر تغذیه ای چیزی رو نباید رعایت کنم؟زعفران و دارچین و جگرسیاه رو میدونم ک ممنوعه خوردنشون

وَمَن يَقْنَطُ مِن رَّحْمَةِ رَبِّهِ إِلَّا الضَّالُّونَ.کیست که مایوس شود از رحمت پروردگارش بجز گمراهان.سوره حجر آیه 56.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آب هویج و باقالی هم خوب نیست چیپس و پفک و... هم که میدونید کلا تو بارداری هیچ چیز ممنوعی وجود نداره ...

وای باقالی رو خیلی دوست دارم😭😭😭😭

چرا عزیزم اینایی که گفتی مخصوصا جگر رو اصلا به هیچ عنوان نباید بخوری، گوشت قرمز مثل کباب اینا حتما باید توش پخته شده باشه کاملا، لبنیات و عسل پاستوریزه مصرف کنی. سوسیس کالباس نخوری، شیرینیجات خیلی مصرف نکنی. اسیدفولیکتم تو دوران بارداری حتما باید مصرف کنی. آب روزی حداقل دو لیتر بخوری، آجیل خام و شیر خیلی خوبن حتما بخور. روزی دوتا خرما بخور حتما. کارای سنگین و نزدیکی نکن تو این سه ماهه اول که خطر سقط زیاده

وای باقالی رو خیلی دوست دارم😭😭😭😭

کم بخور میگن تو بارداری ممنوعیت وجود نداره بیشتر دکترها همین و میگن....

من هنوز هوا سرد نشده بود هوس کردم بیرون هم نداشت بخرم خودم درست کردم یه قابلمه پر بعد به همه هم می گفتم همش مال خودمه واقعا هم میخواستم همش رو بخورم شوخی نداشتم 😂😂یعنی انقدر دلم وحشتناک میخواست... چقدر هم نامرد خوشمزه شده بود مثل این بیرونی ها... گفتم حالا من این همه میخوام بخورم بزار سرچ کنم ببینم ضرر نداره که دیدم بللللللله ضرر داره مجبور شدم فقط یه کاسه ماست خوری خوردم😢😢😢

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟
کم بخور میگن تو بارداری ممنوعیت وجود نداره بیشتر دکترها همین و میگن.... من هنوز هوا سرد نشده بود هو ...

وای مقاومت در مقابل باقالی خیلی سخته

2738
چرا عزیزم اینایی که گفتی مخصوصا جگر رو اصلا به هیچ عنوان نباید بخوری، گوشت قرمز مثل کباب ا ...

ممنون عزیزم از راهنماییت

آزمایش بتا دقیق تر از آزمایش خونه؟؟چه فرقی دارن؟

من امروز هفتمین روز تاخیرم بود

ونشدم وسر درگمم هنوز

💔تنهایی بهتر از باهم بودن های خالیست 💔برای مشکلم وحاجت رواشدنم محتاجم به دعاهاتون🌷🌹
آزمایش بتا دقیق تر از آزمایش خونه؟؟چه فرقی دارن؟ من امروز هفتمین روز تاخیرم بود ونشدم وسر درگمم هن ...

عزیزم بتا اچ سی جی اسم هورمونی هست که در اثر بارداری اول توی خون و بعد توی ادرار زیاد میشه و آزمایش خون میدی همین بتا رو اندازه میگیرن