2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا هر تاپیکی ادم پست میزاره میترکه 

جلل الخالق این دیگه چه ایرادی داشت؟

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری

عه من عاشق تاپیکای جنیم ندیدمش😂😂😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2740

من خودم سر صبحا جنم جنات بهم بسم الله میگن ببینن😅😜

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

اگه میترسید نگاه نکنید اجباری در کار نیست, ولی این کارتون خیلی بچه گانه و دور از ادبه که بی دلیل بترکونید, خدا ازتون راضی نباشه, با اونایی هستم که ترکوندن

الهم صل علی محمد و آل محمد!برای شادی روح همه ی رفتگان !

البته من چون خوف میکنم نیومدم که بخوام گزارش بزنم درک نمیکنم اونایی که گزارش میزنن😖

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

بايد توو عنوانت ميزدي ترسو ها و باردارا نيان 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها تاپیک خورشید سحر رستگار کوش

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
وا هر تاپیکی ادم پست میزاره میترکه  جلل الخالق این دیگه چه ایرادی داشت؟

چی بگم والا, فقط دنبال خیانت کردنو خیانت دیدنن, نمیذارن ادم دوکلام حرف حساب بزنه به یه دردیش بخوره

الهم صل علی محمد و آل محمد!برای شادی روح همه ی رفتگان !
2706