2737
2734
عنوان

باردارا و با تجربه ها میاین کمک؟

64 بازدید | 10 پست

من سن پریودم ۸هفته بود و وقتی سونو رفتم ۷هفته و ۳روز بود جنین یعنی با اختلاف ۴روز دکترم گفت چیزی نیست و دکتر سونوگرافم گفت همه چی عالیه 

بنظرتون اشکالی نداره؟ شماها هم اینطوری بودین؟اخه برا دوستم ۳روز بیشتر از تاریخ پریودش بود !!!!

سواال دوم.اینکه تو واژنم گاهی تیر میکشه و درد دارم تا رحمم میاد به دکترم گفتم گفت احتمالا عفونته و سفیکسیم داده به مدت ۱هفته بخورم ولی علایم عفونت ندارم نه خارش نه سوزش.حالا این تیرکشیدن و اینا خطرناکه اخه تو نی نی سایت یکی میگفت چون رحم و واژنش تیر میکشید بهش شیافت داد دکتر یکی دیگه هم گفت سرکلاژش کردن یعنی خطرناکه؟از دیشب مردم از استرس کلا کابوس دیدم😔

خدایا هرکی دلش یه تودلی میخواد هرکی دوست داره توی رگ هاش یه نبض دیگه باشه به حق بزرگی و عظمتت به ارزوش برسون😄منم کمکم کن نی نیم سالم و سلامت بدنیا بیاد🤗

خوب سونو رفتی اندازه طول سرویکست رو نزده؟؟؟

نگران نباش

اگه به دکترت اطمینان نداری عوضش‌کن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

نه عزیزم تا دو هفته طبیعیه....

منم ۷ هفته و ۳ روز رفتم سونو گف ۶ هفته و ۴ روزم ....

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون اختلاف سن سونوگرافی طبیعیه و مشکلی نداره 

برای من سن سونوگرافیم ۹ روز کمتر از سن پریودم بود و مشکلی نداشته تا الان بچم 

درمورد سرکلاژ هنوز ک خیلی زوده برا شما تو سونو ان تی معلوم میشه لازمه یا نه 

اما درمورد شیاف اطلاعات ندارم بهتره ب دکترت اعتماد کنی

2731
نه عزیزم تا دو هفته طبیعیه.... منم ۷ هفته و ۳ روز رفتم سونو گف ۶ هفته و ۴ روزم ....

عه جدی ..خداروشکر الکی استرس گ فتم

خدایا هرکی دلش یه تودلی میخواد هرکی دوست داره توی رگ هاش یه نبض دیگه باشه به حق بزرگی و عظمتت به ارزوش برسون😄منم کمکم کن نی نیم سالم و سلامت بدنیا بیاد🤗
خوب سونو رفتی اندازه طول سرویکست رو نزده؟؟؟ نگران نباش اگه به دکترت اطمینان نداری عوضش‌کن

نه فعلا بچه وزن و درشتی نداره که سرکلاژ مهم باشه من منظورم این بود که یعنی خطرناکه تیر کشیدن

نه عزیزم تا دو هفته طبیعیه.... منم ۷ هفته و ۳ روز رفتم سونو گف ۶ هفته و ۴ روزم ....

رز گل شما دردای خفیف تو واژن و گهگاهی تیرکشیدن نداری که سریع خوب میشه

عه جدی ..خداروشکر الکی استرس گ فتم

😁😁خب سونو دقیق تره با توجه ب اندازه نی نی هفتشو مشخص میکنه ...بعدم بنظرمنم نباید از اول پری حساب کرد چون از اون موقعه ادم حامله نمیشه که من دقیقا یادمه روز ۳۱ مرداد اقدام کردم و ۱۶ شهریورم موعدم بود و حامله شدم 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738
رز گل شما دردای خفیف تو واژن و گهگاهی تیرکشیدن نداری که سریع خوب میشه

اوایل داشتم ریحانه جون الان ۹ هفتمه ندارم

اوایل داشتم ریحانه جون الان ۹ هفتمه ندارم

خداروشکر..