2733
2734
عنوان

تمدید ضد آفتاب چطوریه؟

4333 بازدید | 30 پست

سلام 

من پوستم چربه و ضد آفتاب الارو کرم پودری دارم تمدیدش چطوریه؟ باید پوست رو با شوینده بشورم؟یا ی آب خالی بزنم یکم چربی کمتر بشه بعد رو همون کرما بزنم ؟

یا هم بدون هیچ شستشویی ضد آفتاب رو بزنم رو ضد آفتابای رو پوستم؟

(اکانت رو واسه این سوال تشکیل دادم😁)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اهان من تو نور مستقیم نیستم هر شش ساعت تمدید کنم خوبه؟ بعد که اومدم خونه با چی پاک کنم خوبه ؟

اره هر شیش ساعت کلا باید تمید بشه چه تو افتاب چه سایه. با یه صابون ملایم.من خودم ذغالی استفاده میکنم قبلا نوباکتر استفاده میکردم خیلی پوستمو خشک میکرد

2738
اگر پوستت خیلی چربه بعد از اینکه شستی با تونر پاک کن دوباره استفاده کن اگرم خیلی چرب نیست همونجوریکه ...

قبل سریع چرب میشد چند وقتیه خیلی دیر چرب میشه اونم یک ذره ...اگه کم چرب میشه آب خالی خوبه پس؟

اهان من تو نور مستقیم نیستم هر شش ساعت تمدید کنم خوبه؟ بعد که اومدم خونه با چی پاک کنم خوبه ؟

ضد آفتابو میگن هر ۳ ساعت باید تمدید کنی حتی اگه تو خونه باشی ولی خیلی حوصله میخواد خدایی 

چون رنگیه اول باید با میسلار واتر پاک کنی بعد صورتتو بشوری بعدم تونر بزنی 

اره هر شیش ساعت کلا باید تمید بشه چه تو افتاب چه سایه. با یه صابون ملایم.من خودم ذغالی استفاده میکنم ...

صابون اصلا استفاده نکنی بهتره من خودم شبا فقط ژل شستشوی صورت نورا استفاده میکنم 

الارو خیلی کرم خوبیه من هم ارایشی و ضد افتابشو دارم اصلا جوش نمیاره

جوش ممکنه نیاره ولی تو دراز مدت باعث لک میشه من دیدم تو دوست و آشنا 

بهتره آدم هر چند وقت یبار ضدآفتابشو عوض کنه 

2706