2737
2739
عنوان

کیت هام منفیه😔

146 بازدید | 12 پست

سلام خانما من ۱۰پری کیت استفاده کردم تا الان که ۱۴پریمه ولی کیت ها منفیه

یعنی تخمکگذاری ندارم؟😭

زمان بندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر ، نه هیچگاه زود کمی بردباری می طلبد و ایمانی بسیار اما ارزش انتظار را دارد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریودیت چند روزه ست؟؟ شاید زود زدی.. بعضیا ممکن روز18 پری تخمک گذاری کنن

۲۷روزس اونم با دارو

تنبلی دارم پریودام نامنظمه

گاهی تخمدانام تیر میکشه ولی کیت منفیه

زمان بندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر ، نه هیچگاه زود کمی بردباری می طلبد و ایمانی بسیار اما ارزش انتظار را دارد..
2728
اون کیت هارو ول از بعد پریودت فرداش شروع کن رابطه 

خدا کنه کیت ها اشتباه کنن

یه سال و دماهه چشم انتظارم بی بی مثبت ببینم

ولی باردار نمیشم

دکتر گفته ماه بعد برم ای یو ای 

اینماه بهم گفت طبیعی اقدام کن داروهم نداد

دعام کنین

من تازه امروز كه١٨هم هست تازه مثبت شد نگران نباش تا اخر سيكل شانس باردارى دارى

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
۲۷روزس اونم با دارو تنبلی دارم پریودام نامنظمه گاهی تخمدانام تیر میکشه ولی کیت منفیه

عزیزم وقتی تنبلی تخمدانت شدیده که پری هات نامظمه حتما تخمک گذاری نداری..تاحالا سونو رفتی برا زمان ازاد شدن تخمک؟ امپول و اینا زدی؟ اینا کمک میکنه به ازادسازی تخمک..

2738
من پريودام ٣٠روزه هست چهاردهم رنگي شد كيتم شايد شما تخمك گذاريتون ديرتره صبر كنين  علامت ندار ...

نه فقط یکم ترشح دارم 

اونم که دیروز داشتم ولی کیت منفیه

عزیزم وقتی تنبلی تخمدانت شدیده که پری هات نامظمه حتما تخمک گذاری نداری..تاحالا سونو رفتی برا زمان از ...

بله گلم اچ سی جی زدم 

اچ ام‌جی هم زدم انواع داروهارو هم خوردم😔

من تازه امروز كه١٨هم هست تازه مثبت شد نگران نباش تا اخر سيكل شانس باردارى دارى

خداکنه😔

من تنبلی شدید دارم

خداکنه😔 من تنبلی شدید دارم

من هم خودم سالمم هم شوهرم فقط دخولمون مشكل داره كه اونم حل بشه خوبه

ايشالا باردار ميشي عزيزم

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍