2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فک میکنم یک لحظه بیهوش میشم و دوباره برمیگردم

میشه بیشتر توضيح بدی حالتت رو ? 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
عزیزم خیلی سخته باید اکو و نوار بدی 

دکتر هم رفتم یک ماهه دارو داده گفت بعد اگه نیاز بود اکو میگیرم ازت ولی دیشب ک دوباره اینجوری شدم کلی بهم ریختم نمیدونم واقعا چم شده

2738
دکتر هم رفتم یک ماهه دارو داده گفت بعد اگه نیاز بود اکو میگیرم ازت ولی دیشب ک دوباره اینجوری شدم کلی ...

عجب دکتر خجسته ایی بوده ها ، من تپش قلب و سیاهی چشم داشتم، دکتر همون روز ازم اکو و نوار قلب گرفت 

خدا رو شکر از قلبم نبود . تو هم شاید از قلبت نباشه مثلا خدایی ناکرده تیرویید یا کم خونی یا چیزای دیگه باشه 

اما متاسفانه متوجه شدم پانیک دارم.

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
عجب دکتر خجسته ایی بوده ها ، من تپش قلب و سیاهی چشم داشتم، دکتر همون روز ازم اکو و نوار قلب گرفت&nbs ...

منم احساس میکنم ی جور حمله پانیک باشه آخه خیلی استرسم زیاده

دکتر هم رفتم یک ماهه دارو داده گفت بعد اگه نیاز بود اکو میگیرم ازت ولی دیشب ک دوباره اینجوری شدم کلی ...

چ دارویی داده 

منم چند وقته قلبم خیلی محکم میزنه 

سمت چپم هم درد میکنه نوبت دکتررفتم 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
رفتم عزیزم بهم یک ماهه دارو داد.. مثل سرترالین و.... 

دارو که فک کنم درست تجویز شده 

من واسه پانیک اینو سنترال تجویز کرد 

عجب دکتر خجسته ایی بوده ها ، من تپش قلب و سیاهی چشم داشتم، دکتر همون روز ازم اکو و نوار قلب گرفت&nbs ...

پانیک چیه 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
منم احساس میکنم ی جور حمله پانیک باشه آخه خیلی استرسم زیاده

من وقتی حمله پانیک بهم دست میداد بعدش کلافه بودم، یعنی مثلا تحمل کوچک ترین چیزا رو نداشتم 

2706