2733
2739
عنوان

بچه ها يه تاپيك همسر دوستانه+ اسكرين شات

| مشاهده متن کامل بحث + 12367 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها مال شماها خيلى قشنگتره خداروشكر 😍😍😍

ما هم بيشتر حضورى ابراز علاقه كيكنيم اين ديگه تهش بود 😁😁

عاشق كه ميشى يعنى خدا لطفش رو بهت تموم كرده❤️ خدايا ببخشيد اگه بنده ى خوبى نبودم ميخوام بهترين باشم برات خودت دستم رو بگير ❤️ دوستت دارم خدا ❤️ RBA ❤️
2731
فقط چاكرتمش 😍😍 كيف ميده ميگن

من بهش گفتم😶😂😂😂😂

البته از خودش یاد گرفتم😅

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
چي شده بود كه بش گفتي نترس؟ 🧐

ميگفت ميترسم برم فلان جا تو باور نكنى بهم شك كنى گفتم برو نترس 😂

عاشق كه ميشى يعنى خدا لطفش رو بهت تموم كرده❤️ خدايا ببخشيد اگه بنده ى خوبى نبودم ميخوام بهترين باشم برات خودت دستم رو بگير ❤️ دوستت دارم خدا ❤️ RBA ❤️
بچه ها مال شماها خيلى قشنگتره خداروشكر 😍😍😍 ما هم بيشتر حضورى ابراز علاقه كيكنيم اين ديگه تهش بود ...

ماهم همینجور ...شوهرم توی روز اونقدر سرش گرم کاره ک فرصت اینکارو نداریم....فقط حضوری😋😝

اما اینجا داشت میرفت سفر اونم بدون من دلش تنگ بود...🙂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2738
چطوری بزارم میشه بگین

عزيزم موقع تايپ بالا سمت راسط مستطيلى كه دارى توش تايپ ميكنى عكس كوه و خورشيده بزن رو اون

اوجش اينه خوبي نازى😏😏😏

بعضيا محبتشون رفتاريه بيشتر 😟

ندارم  شوهرم يوبس تو اين مسائل 😄😀

آدم آرامش داشته باشه اين مسائل حاشيست 😆

این اخرشه دیگه ببخشید    ی دفع دیدم پاک نشده

همينم عالى بود كهههه

2706