2737
2734
عنوان

پوستم عالی شده

| مشاهده متن کامل بحث + 6799 بازدید | 89 پست
خانما من پوستم چرب و حساسه زیاد جوش نمیزنه ولی منافذش بازه فقط هم رو گونه هام این طوریه گفتن روغن با ...

عزیزم روغنا باعث جوش میشن روی پوست چرب اونایی ک روغن بهشون میسازه پوستشون معمولی تا خشکه ...منافذ من از چند دکتر پرسیدم متاسفانه راه قطعی برای از بین رفتن منافذ وجود نداره فقط با روش های تهاجمی مثل میکرونیدلینگ میشه تا حدودی منافذ رو کوچک کرد

عزیزم روغنا باعث جوش میشن روی پوست چرب اونایی ک روغن بهشون میسازه پوستشون معمولی تا خشکه ...منافذ من ...

من شیرازم عریز دلم میشه بگین هزینه و ایناش چقدره؟ و آیا باید هرچند مدت ی بار برم؟ یا فقط یک باره؟ 

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم همینو گفتم آلوورا مناسب پوست های چربه اما ژلشو زیادی خشک میکنه من با اینکه پوستم& ...

دقیقا الوورا ی جور کنترل کننده چربی پوسته و چربیو میگیره و اینکه میگن ابرسانه دروغه محضع چون وقتی استفادع میکنی صورت ی حالت خشک و کشیدگی داره که باید حتما بعدش از مرطوب کننده استفاده بشع درکل فقط برای کنترل چربی گزینه خوبیه

من شیرازم عریز دلم میشه بگین هزینه و ایناش چقدره؟ و آیا باید هرچند مدت ی بار برم؟ یا فقط یک باره؟&nb ...

هزینش من حدودشو میدونم اما دقیق رو نه چون الان از قیمتا خبر ندارم گلم حدود ۲۰۰ شاید باشه بله چند مرحله است ب تشخیص پزشک معلوم میشع چند جلسه باید انجام بدین بین هر مرحله هم ی مدتی فاصله هست 

2728
هزینش من حدودشو میدونم اما دقیق رو نه چون الان از قیمتا خبر ندارم گلم حدود ۲۰۰ شاید باشه بله چند مرح ...

خیلی ممنون پس برم پیش ی متخصص پوست پوستم خیلی حساسه ناخونم بلند بشه بهش بخوره فورا قرمز میشه و ملتهب میشه 

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....
دقیقا الوورا ی جور کنترل کننده چربی پوسته و چربیو میگیره و اینکه میگن ابرسانه دروغه محضع چون وقتی اس ...

آره دقیقا 

اصلا آبرسان نیست اتفاقا

اما ویتامینه میکنه

واسه همین میگم روغنش بهتره

چون روغنش عصاره آلوورا توی روغن پایه است

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
خیلی ممنون پس برم پیش ی متخصص پوست پوستم خیلی حساسه ناخونم بلند بشه بهش بخوره فورا قرمز میشه و ملتهب ...

اره منم پوستم ب واسطه درمان حساس شده و نور بش میخوره قرمز میشه خوده میکرونیدلینگ هم ک انجام میدی تا سه روز اینا قرمز میشه پوست 

من کلا خیلی دکترهای پوستی مختلف رو امتحان کردم

و برند های خوب محصولات بهداشتی از آبرسسان و ضدچروک و........

اگه کسی هزینه اشو داره تو دلار 15 تومانی که اوکی

ولی برند های معروف واقعا گرون هستن الان 

من ست آبرسان استادرم و که کرم و سرم بود 3-4 سال پیش خریدم 520 تومان..الان حتما خدا تومانه

اما واقعیت اینه تهش به این نتیجه رسیدم

به اندازه پولی که میدی جواب نمیگیری

من حتی به شدت تعصب داشتم ضدآفتابم خارجی باشه 

و تو عمرم ایرانی نزده بودم

اما الان دوماهه ضدآفتاب سیگل میزنم

و ماسک های خونگی و ...

والله تازه انگار پوستم بهتر شده

2738

به عنوان کسی که هزینه های میلیونی واسه کرم های بهداشتی داده میگم

پول صرفش نکنید

واقعا میگم

پوست به اعصاب

استرس

تغذیه سالم 

و رسیدگی خونگی 

ربط داره

اونقدرا که پول میدیم واقعا اثری ازون کرم ها نمیبینیم

من واقعا دو هفته که پوستمو بخور میدم

ماسک میزنم

و رسیدگی میکنم

اینقدر صورتم شفاف میشه 

ساده و بی هزینه

با کارای راحت

نه که فکر کنید دم به ساعت نشستم دارم ماسک ددرست میکنم

نه

گاهی دارم سالاد درست میکنم

پوست خیارا رو میمالم به صورتم موقع سالاد درست کردن

یا لیمو رو سالاد میریزم

تهشو میمالم صورتم 

شاید در هفته یکبار دم و تشکیلات واسه ماسک زدن راه بندازم

صورتتو با چی میشوری؟یه مدت نشور ترشح چربیش کمتر میشه

نشورم وحشتناکتر میشه همینجوری هم هر دفعه دو بار صابون میزنم. یعنی واقعا با هیچی نشورم بهتر میشه

و خدایی که بشدت کافیست
2706