2737
2734
عنوان

پوستم عالی شده

| مشاهده متن کامل بحث + 6803 بازدید | 89 پست
روزها خراطین میزنم رو گونه و چونه  گاهی رو کل صورت زیر ضدآفتاب میزنم

خراطین رو میگن برای حجم دهی هست که.مثلا افزایش حجم سینه

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزها خراطین میزنم رو گونه و چونه  گاهی رو کل صورت زیر ضدآفتاب میزنم

روغن خراطین چه مارکیه عکسش رو میذاری؟

روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دخمل داره جاش وسط بهشته 😃😍😃😍
ببخشید روزاهم چیزی به صورتش میزنه یا فقط شبا؟

راستش روزا رو نميدونم، شبا چند بار كه پيشش بودم،قبل از خواب حدود يه ربع اون مواد ژلي آلورارو رو پوستش ماساژ ميداد، البت روغن بادام (نميدونم تلخ يا شيرين) براي زير چشماش ميزنه چون زير چشماش خيلي سياهه

خداوند سر را آفريد تا بر روي گردنتان قرار گيرد، نه در زندگي ديگران...
2728
نه بابا پوستت خیلی بهتر میشه چون تو این روش خود بافت پوست پوست رو ترمیم میکنه من دیروز رفتم انجام دا ...

فقط قرمز میشه یا زخم هم میشه؟

روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دخمل داره جاش وسط بهشته 😃😍😃😍
روغنش یا ژلش؟😆

من روغنشواستفاده میکنم

ژلش به شدت پوستو خشک میکنه

اما روغنش در واقع عصاره الوروا توی روغن پایه هستش(مثل روغن کنجد بادام و...)

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
راستش روزا رو نميدونم، شبا چند بار كه پيشش بودم،قبل از خواب حدود يه ربع اون مواد ژلي آلورارو رو پوست ...

چقدر با انگیزه😍

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
نه بابا پوستت خیلی بهتر میشه چون تو این روش خود بافت پوست پوست رو ترمیم میکنه من دیروز رفتم انجام دا ...

منم دکتر رفتم و. پیشنهاد داد 

گفت تو س چهار جلسه خوب میشه 

آگه بشه ک خیلی خوبه 

حتمن دوباره میرم پیش دکتر 

توکل بر خدایت کن‌‌؛؛  کفایت میکند حتما 
2740
من روغنشواستفاده میکنم ژلش به شدت پوستو خشک میکنه اما روغنش در واقع عصاره الوروا توی روغن پایه هست ...

از کجا میخری؟روغن گیری معتبر کجاست؟تهرانی؟

چقدر با انگیزه😍

آهان آبم زياد ميخوره

٩ليوان تو روز، آب يخ اصلا نمي خوره، دماش متعادله، يه ليوانشو ناشتا ميخوره

خداوند سر را آفريد تا بر روي گردنتان قرار گيرد، نه در زندگي ديگران...