2737
2739
عنوان

لاغری وریزش مو

113 بازدید | 6 پست

سلام دوستای گل ...من تازه وارد هستم ....میخواستم بگم ی دختر ۱۶ ساله دارم که ۱۶۲ قدش و۴۳ کیلو وزن ...به نظرتون شربت زینگ پلاس براش خوبه بگیرم

تعداد رای : 5
نظرسنجی
الزامی
2
40%
باران
3
60%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما بده ولی بعد یه ماه قطع کن دوباره بعد چند وقت بده.بهتره آزمایش بده شاید ویتامین دی پایین باشه.کم ...

مریم جان آزمایش دادم کم خونی نداشت ولی ویتامین دی اون پایین بود که دکتر قرص سولفات روی ایرانی داد که حالشو بد میکرد منم دیگه بهش ندادم ..به نطرتون رو چاقی هم تاثیر داره زینگ پلاس

2731

سلام بچه ها من خودم 25 كيلو لاغر كردم از فروردين 89 بودم شدم 64 تجربه شخصي من اين بود كه براي رژيم نياز جدي به دكتر و باشگاه هاي خاص نيس و اولين حرف اراده هست و پشتكار 

و اين كه رژيم هاي لاغري گروهي فوق العاده ج ميده من خودم تو يه گروه لاغر كردم كه همه ام خانوم بودن 

بچه ها این لینگ یه گروه لاغریه خیلی فعال و پر انرژیه . اگه نیاز دارید وزن کم کنید اما تو نیمه ی راه خسته میشید به بچه هاش بپیوندید https://t.me/joinchat/EBhNOE9VA8UwQDWUhyVGJA
یک روز به تمام آرزو هایم میرسم.من به امید ایمان دارم...