2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشین سر جات تو حق حرص خوردن نداری 😂 من صفحه ۷۴ بودم میفهمی ۷۴

😂😂😂😂خوب تو ک تا اونجا خوندی خلاصه بگو چی شده بود

🌹از فکر مثبت کردن  و نتیجه ندادن خسته شدم انگاری خداباهم قهر کرده دلم نی نی سالم میخاد نمیدونم بگم امید دارم‌یا نامیدم ی حسی میگه امیدی دارم ولی دوباره ی سمت دلم میگه امیدت الکیه به هر حال بازم‌میگم خدایا صلاح منو تو‌بچه دار شدن قرار بده وهکه منتظرانی نی و‌نی و‌تو‌دلشون نی نی سالم  بزار بلند بگو آمین 
2731
یه مشت خاله زنک و گار اگاه هست ک عشق گزارش زدنن  نمیفهمم بودن تاپیک تو پربازدیدا چ سود و ضرری ...

بترکن الهی بخدا الان انقدر عصبیم جلوم بودن میزدمشون

مردشور هرکی گزارش زده رو ببرن 

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
عزیزم چیشد یه خلاصه بگو من تاد۳۰ خوندم که شوهرش امتحان کرد

هیچی شوهرش پا داده و این قهر کرد و رفت خونه باباش دوباره اشتی کرد سعید فهمید خودکشی کرد سعیدو رسوندن بیمارستان و ترکید تاپیک

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
2738
بشین سر جات تو حق حرص خوردن نداری 😂 من صفحه ۷۴ بودم میفهمی ۷۴

من اونجا بودم ک گفت دوس پسر سابقش انقد تو افتاب مونده بود ک سرخ شده بود ک خواس باش حرف بزنه.خدایی بگو چیشد😂

اقا اونی ک بیشتر از همه خونده بیاد خلاصه بگه

🌹از فکر مثبت کردن  و نتیجه ندادن خسته شدم انگاری خداباهم قهر کرده دلم نی نی سالم میخاد نمیدونم بگم امید دارم‌یا نامیدم ی حسی میگه امیدی دارم ولی دوباره ی سمت دلم میگه امیدت الکیه به هر حال بازم‌میگم خدایا صلاح منو تو‌بچه دار شدن قرار بده وهکه منتظرانی نی و‌نی و‌تو‌دلشون نی نی سالم  بزار بلند بگو آمین 
نه تموم شد. ازدواج کردند اقا سعید همسرش رو کتک زد که چرا الکی گفتی حامله ام بعدم طلاقش داد. 

واقعا؟؟؟ من تا ۹۴ خوندم. هنوز ازدواج نکرده بودن که. دو صفحه ای ازدواج کردن؟ 😂 چرا تهشو زود بست؟

نه تموم شد. ازدواج کردند اقا سعید همسرش رو کتک زد که چرا الکی گفتی حامله ام بعدم طلاقش داد. 

جدا؟ خدا خیرت بده فکر کردم میخواد کشمکش رسیدنشونو با این همه مخالف تعریف کنه😉

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2706