2737
2739
عنوان

فکر میکنم زشتم و جلوی شوهرم اعتماد به نفس ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 6327 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرروز یه ارایش کوچیک بکن ریمل بزن یه رژ قرمز خوش رنگ یاهرچیزی که بهت بیادو بزن نه ارایش غلیظ که دلشو بزنه ملایم و کم موهاتم هروز یه مدل ببند تنوع بده لباسای تمیز بپوش ازسرکاررسید عطر بزن پیشش بشین

2728
منم همینجوریم تعریف از خود نباشه همه ام میگن خوشگلی بیرونم خیلی نگا میکنن حتی بدون ارایش براهمینا شو ...

اوهوم

من بینیم بعضی وقتا بزرگ به نظر میاد از دید خودم اما بقیه میگن اینطور نیست، خدا رو شکر سالمم و زیبایی دارم در حدی

یه بار همکار چینی شوهرم منو شوهرمو دید تو فروشگاه بعد شوهرم منو معرفی کرد به چینیه،بعد به شوهرم گفت زنت خشگله😑😑😑

وای بچ هاخیلی سخته عادت کنی ختمی چیزی میشه من همیشه مشکل دارم اصلابدون ارایش نمیتونم پنجشنبه ختم داذیم مامانم ازامروز هی داره میکه درس بیاهاابرومو نبری خخخخ

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد
وا شکست نفسی میکنه 😑

حرصمو در میاره😁🙄🙄🙄  با دوستاش رفته بودیم بیرون قیافه خانوم یکیشون خوب بود گفتم فلانی نازه گفت اصلا تو نازی ... میدونه اگه بگه آره یا سکوت کنه من داغون میشم منم دلم میخواد بفهمم نظرش چیه ولی راستشو نمیگه هیچ وقت 

زیبایی فقط جلب توجه میکنه❤اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته❤💜💚
2738
دقیقا اعتماد به نفس مهمترین مولفه زیباییه

رو اعتماد بنفست کار کن خودتو دس بالا بگیر حسابی اجتماعی و خونگرم باش تو جمع اطلاعات عمومیتو بالاببر که تو هرجمعی حرف برا گفتن داشته باشی و رو ارایشو پوششتم دقت کن که تناسب داشته باشه و خوشگل و به روز باشه مطابق با سلیقه همسرتم باشه کم کم میبینه نه تنها اینکه همسرت جذبت میشه بلکه به داشتنت افتخارم میکنه

من ارایش  آنچنانی رو فقط آخر هفته ها و تو مهمونی ها دارم اما سرم بره رژم از لبم نمیره...

من شوهرم زیاد خوشش نمیاد دائم رژ و ارایش داشته باشم منم فقط وقت مهمونی های مهم

شوهرم براش مرتب بودن مهمه

حالا من دوست دارم برم لیفت مژه انجام بدم بینیمو پرسینگ بزنم لبمو ژل بزنم یه کم ولی نمیدونم چرا نمیرم   

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

من بینیم یذره قوس داشت رو مخم بود اعصابم بهم میریخت بادعوا و بهونه نفس و  و هرجی رفتم عمل کردم حالامیکه دماغ عمل کردی مارو ادم حساب نمیکنی گپمیگم ج ربطی داره

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد
من بینیم یذره قوس داشت رو مخم بود اعصابم بهم میریخت بادعوا و بهونه نفس و  و هرجی رفتم عمل کردم ...

😂😂😁😁

زیبایی فقط جلب توجه میکنه❤اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته❤💜💚
2706