2737
2739
عنوان

فکر میکنم زشتم و جلوی شوهرم اعتماد به نفس ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 6333 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خط چشم رو داخل چشمت نکش ...چشمو ریز نشون میده...خط سفید داخل چشمت بکش چشم رو درشت تر نشون میده...اما هر چشم درشتی الزاما قشنگ نیس و هر چشم ریزی نا زیبا نیس....کلا هر چشمی زیباااااسسسس...

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

وقتی مردا از چهره زن دیگ ای جلو همسرشون تعریف کنن اعتماددبه نفسشو میکشن یا بعضی مردا خیلی به زنا ی زیبا نگاه میکنن اونم خیلی بده هرچقدرم قیافت خوب باشه اعتماد به نفست و از دست میدی ...در این مورد دیگ مشکل از قیافه زن نیست ...

موژه بکار ولی جای خوب و طبیعی نه بادبزنی  

انتهای چشمتو خط بکش داخلو زیاد نکش ک توو گود نره و ریزتر بشه 

در ضمن شوهرت کور نبود وقتی اومد سمتت   اعتماد ب نفس داشته باش

از شوهرت شنيدي كه خوب نيستي؟؟

نه ولی وقتی خودمو با اون خانمه مقایسه میکنم ..خیلی متفاوتم...میدونی من ادم منطقی و جدی و مهربونم و اون خانم خوش سرزبون و با اعتماد به نفس ...یا مثلا عکس دوست دخترای مجردی شوهرمو دیدم خیلی با من فرق دادن

2740
نه ولی وقتی خودمو با اون خانمه مقایسه میکنم ..خیلی متفاوتم...میدونی من ادم منطقی و جدی و مهربونم و ا ...

حتما شما يه برتري نسبت به بقيه داشتين كه شمارو انتخاب كرده

هم بيشتر بخودتون برسين هم اعتماد بنفس و غرورتونو ببرين بالا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706