2733
2739
عنوان

سزارین بهتره یا طبیعی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 143 پست
نری الان رو صبحیا نظر بدیا برو بخواب چون اونارم میبینم 😂

😁😁😁😁

باااشههه ديه الان ميرم ميخوابم 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما فقط درحق خودشون ظلم میکنن کم به حق وحقوقشون ظلم شده کم تو بارداریشون اذیت شدن بچه هم که اول آخرش طبق مفاد کشور ما مال پدرشه نگهداری بچه وشب بیداریاشم به کنار اونهمهه بدبختی وسی چهل سال پریودشدنم به کنار لااقل توزایمان به خودتون ظلم نکنید هییییچ کس مدافع حق شما نیست

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
اره والا فامیل ماهرچی پرستار داریم همه سزارین کردن

الان با اینکه میگن هییچ دکتری سز نمیکنه ولی من بازم از اطرافیان میشنوم ک سز شدن اونم ب وفور😂😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728
یکی هم میگف تا ی هفته نمیتونستم بشینم بعد طبیعی خیلییی سخت دستشویی میرفتم جای بخیه هام میسوخت

آبجی منم طبیعی زایمان کرد۲۰روز دستشویی رفتنی گریه میکردبخدا

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
تو شهر ما تو بیمارستان دولتی ب زایمان طبیعی ها محل سگ نمیدن عوضیا 

مشهدین؟؟

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2738
اره والا فامیل ماهرچی پرستار داریم همه سزارین کردن

ما هم همینطور

فقط مامانامون طبیعی بودن که الان کمر درد وپا دردن یسره

از هموروئید وشقاق هم نگم برات

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

استارترکی گفته واژن گشادمیشه توزایمان طبیعی؟؟؟؟

اینجوری باشه خارجیاکه 4یا5تابچه میارن بایدبه خاطرواژنشون ازلذت جنسی محروم بشن که 

من طبیعی زایمان کردم خیلی هم اذیت شدم ولی بازم انتخابم طبیعیه .بخیه که میزنن به واژن بعدزایمان باعث میشه دوباره شکل واژن به حالت عادی برگرده وحتی تنگ ترهم بشه .سزارین متاسفانه توکشورمابه شدت رواج پیداکرده چون عادت داریم چیزی که مضره دنبالش بدوییم.زنان سوئدی اگه سزارین بشن خودشون رودچارنقص عضومیدونن ولی ایرانیابه سزارین افتخارمیکنن

خواهشااگه مخالفیدریپلای نکنید

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
آبجی منم طبیعی زایمان کرد۲۰روز دستشویی رفتنی گریه میکردبخدا

کلا بنظرم سزارین بهتره 

سزارینی های اطراف من اکثرااا بعد از ۴ روز سرپا شدن کامل

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
مشهدین؟؟

نه یه جای دیگم😁

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
راستی دیگه نبینم همه حا نقاشی بکشیااااااا جای نقاشی فقط توی دفتره😂😂😂😂

كف پاي فرهادو ميگي؟؟

😂😂😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عزیزم هیکل به دوران بارداری بستگی داره من بعد اززایمانم هیچ فرقی با قبلش ندارم‌چون توبارداریمم ۶کیلو ...

من توبارداریم بیست کیلوچاق شدم سربچه ی دومم سراولی30کیلو والان ازقبل بارداریمم لاغرترشدم

به ژن بنظرمن

منوهرکس دیدباورش نشدالانم51

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2706