2733
2734
عنوان

توروخدا اراهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 29 پست

سوپ ماهیچه با برنج و هویج و سبزی براش درست کن عالیه زود هم وزن می گیره چون مقویه، یعنی اصلا غذای سفره نمی خوره؟ براش ماکارونی درست کن ، کته سیب زمین ، سیب زمینی سرخ شده

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوپ ماهیچه با برنج و هویج و سبزی براش درست کن عالیه زود هم وزن می گیره چون مقویه، یعنی اصلا غذای سفر ...

درست میکنم حتی همه اینا رو با آب قلم درست میکنم اما در حد چندتا قاشق میخورد دیگه لب نمیزنه

2728
این دفعه از اینا براش بگیر ببین چجوری فقط از یه حای مطمئن بگیر ک سالم وتازه باشه 

انشالله فردا میرم براش بگیرم به امید اینکه بخوره 

قصد دارم از فردا شیرش ندم استرس هم دارم 

10کیلو و دویست

دختر منم بیست ماهشه شیر خودمو میخوره

۱۸ماهگی ده و هشتصد بود بهداشت گفت کمه

به غذاش کره بزن،میان وعده زیاد بهش بده

شیرموز با خرما و عسل

سیب زمینی 

بعضی وقتا چای با بیسکوییت

بچه من اینارو میخوره ولی خب به شدت بد غذاست به زور بهش میدم

الان بیست ماهشه شده ااو ۵۰۰ 

انشالله فردا میرم براش بگیرم به امید اینکه بخوره  قصد دارم از فردا شیرش ندم استرس هم دارم  ...

ازاین پودرهای نارنجی هست ازدارو گیاهی ها میتونی بگیری بزن ب نوک سینه ات تا چندروز اذیتت میکنه ولی بعد دیگه خودش دیگه لب ب سینه ات نمیزنه فقط قطع فوری نه مقطعی 

۲/۵ ولی از ۶ ماهگی غذای کمکی مقوی و از یکسالگی کم کم غذای سفره رو براش شروع کردم ، از ۱/۵ تا الان غذ ...

منم از شش ماهگی غذای کمکی و از یک سالگی غذای سفره دارم خیلی تپل بود الان مدتی اینطور شده 

مطمین هستم چون به شیر بسنده کرده وزن اضافه نمیکنه

2738
ازاین پودرهای نارنجی هست ازدارو گیاهی ها میتونی بگیری بزن ب نوک سینه ات تا چندروز اذیتت میکنه ولی بع ...

صبر تلخ گرفتم که فردا بزنم 

خداکنه اذیت نشه

خیلی ننگرانم 

منم از شش ماهگی غذای کمکی و از یک سالگی غذای سفره دارم خیلی تپل بود الان مدتی اینطور شده  مطمی ...

پسر منم الان خیلی بد غذا شده و باید با هرار ترفند بهش غذا بدیم، مثلا کارتون براش میزاریم، اسباب بازیاشو دورش می چینیم و ... اقتضای سنشونه، پسر منم نسبت به قبل لاغر شده ولی معمولا قد می کشن، حتما وسر شمام بلند شده، ولی اینکه فقط شیر بخوره اصلا نیازای بدنشو برآورده نمیکنه 

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
پسر منم الان خیلی بد غذا شده و باید با هرار ترفند بهش غذا بدیم، مثلا کارتون براش میزاریم، اسباب بازی ...

آره ماشاالله قدش بلند شده

مطمین شیرم دیگر تامینش نمیکنه

خودمم خیلی داغون امشب زیر سرم بودم دکتر همه جور تقویتی برام نوشته اما کاری نمیکنه قبلا کم خون بودن الان خیلی شدید شده 

2706