2733
2739

سلام

من اسم مِهرا به معنی بانوی مهربان توو ذهنم بود اما نظر نی نی سایتی ها رو که پرسیدم خیلیا گفتن قشنگ نیست.

حالا میشه اسم پیشنهاد بدین..؟

دو تا چیز برای من و شوهرم توی انتخاب اسم مهمه. 

- یکی اینکه فارسی باشه.

- دومیش اینکه معنی خوبی داشته باشه و یه جورایی معنی از اسم پیدا باشه. مثلا مهرا از مهر میاد. در واقع خیلی عجیب غریب نباشه!  

پیشاپیش ممنون از اینکه وقت میذارید...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حلما

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2738

مهرسا..بارانا.آرشیدا

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

هستی . خورشید.دنیا.فرشته.دریا.ساحل.رویا.صدف

فکر کردی بهت نمیرسم؟ فکر کردی من دختریم که وقتی یکمی ازم دور شی فراموشت کنم؟ نه اصلا ... من از پسش برمیام ... بهم میرسیم ... من پای همه چی وایمیسم ... بهت قول میدم که چند سال دیگه قصه ی رسیدنمون و برای دخترمون تعریف میکنم و اون سرخوش از این اتفاق مارو الگو قرار میده .... بهت قول میدم یه روزی میاد که چشمام با دیدم چشمات باز میشه ...😉یه صلوات واسه رسیدن تموم عاشقا به هم بفرستین ...
2706