2733
2734
عنوان

مگه داریم..؟؟مگه میشه؟اخه مهاجرت اینقدر ارزون و راحت و بی دردسر😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 54 پست
الی سلام خوبی کجایی دلم واست تنگ شده چه خبر اوضاع خوبه؟رو برایی؟😍

سلام قربون شما

چقدر من معروفماااااااااااااااااااااااااا

هر تاپیکی میرم یکی منو میشناسه   

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا غیر قابل هضمه

عزیزم 

وقت سفارت آلمان یه 6 ماهی میشه که یکساله شده! یعنی یکسال تو نوبتی تا بری مصاحبه ،بعد از مصاحبه هم یک ماه باید صبر کنی تا جواب ویزات بیاد.

اینکه کل پروسه رو 2ماهه جمع کردن عجیبه! و اینکه کلا شما وقتی میتونی از نظر کاری مهاجرت کنی که کشور مقصد اون شغل رو لازم داشته باشه و خودشون هم تو اون زمینه نفر کم داشته باشن! آرایشگری یا رانندگی مشاغل سختی نیس که خودشون نداشته باشن و نیازمند کارمند خارجی باشن.

یه جای کار میلنگه تا ویزا رو توی پاسپورتش ندیدی باور نکن.

در ضمن برای ویزای کار آلمان مدرک ب2 آلمانی جزو شرایط ویزا گرفتنه! اگر ندارن حتما شک کن به چیزی که گفتن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
عزیزم  وقت سفارت آلمان یه 6 ماهی میشه که یکساله شده! یعنی یکسال تو نوبتی تا بری مصاحبه ،بعد از ...

من که باور نکردم راستش دوتا خواهر دیگم میگن نه راست میگه اونام به نظرم راست میگن وکیله یه کلاه برداره

سلام قربون شما چقدر من معروفماااااااااااااااااااااااااا هر تاپیکی میرم یکی منو میشناسه   &nb ...

من یه مدت که خواننده خاموش بودم تاپیکای شما رو دنبال میکردم

شخصیت قوی ای داری خیلی خوب از پس مشکلات براومدی

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
 حالا ما باشیم هواپیما برمون میگردونه میگه به ایران خوش امدین    

اخ چه لحظه چندشناکی خخخخخ

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2738