2733
2739
عنوان

من باردارم....

585 بازدید | 82 پست

نمیدونم شوهرمو چجوری غافلگیر کنم...تا نیم ساعت دیگه میاد خونه

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ای جان ...من ک گفتم شوهرم خونه نبود توی جاده بود...اینقدر خوشحال شد هنوز یادمه حرفاش 

زنگ بزن بگو سلام بابایی یا باباش یاهم اومدنی خونه بگو

گرجان به جان من کنی...جان وجهان من تویی
چرا غافلگیر کنی

آخه چن روزه گه عقب انداختم هی میگه تو فردا پریود میشی...بعدم فک کردم اینجوری ی کم خوش بگذرونیم دیگه

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....

وای خوشبحالت چند وقته منتظری؟

اگه وقت داری یه نامه بنویس از طرف نی نی به باباش بعد بزار تو یه پاکت خوشگل بهش بده و وقتی میخونه فیلم بگیر ازش

یا میتونی یه شیشه شیر بگیری نامه رو تو اون بزاری

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
2706