2733
2734
عنوان

پسرم 5 روزه که بالا میاره و اسهاله

152 بازدید | 27 پست

خانوما پسرم از روز جمعه صبح بالا میاورد چون تعطیل بود بردیم درمانگاه بهش نصفه امپول زدن فک کنم اندانسترون بود تا شب بالا نیاورد باز از نصفه شب شروع شد به بالا اوردن اسهالم شد گفتم شاید خوب بشه دیدم نه بابا خیلی شدید شد بردم متخصص بهش نصف امپول زد با شربتو اینا گفت قطره متوکلوپرامید تو 24 ساعت 3 بار بده اونو که مسخورد خوب بود دوباره از دیشب که قطع شده بالا میاره گفت چندروز دیگه بیار ازمایش بگیرن ازش حالا امروز شده 5 روز خودش گفت چندروز طول میکشه تا خوب بشه اما خیلی گناه داره...کسی تجربه داره بچش اینطوری شده باشه؟پسرم 18 ماهشه

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
1
100%
2
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر کوچیکه عموم که ۱۰ ماهشه اینجوری شده دیروز ۴ بار بالا اورد بهش سرم زدن سرماخوردگی ویروسی نگرفته؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2738

عزیزم برادر زاده منم همینطوره  از دارو خونه براش قطره پیدی لاکت بگیرین بهش بدین یه قطره  کاملا بیضرر و حتی مفیده و بهتون قول میدم  آب رو آتیشه هرچه زودتر براش تهیه کنین 

عزیزم پسرای من از شنبه این ویروس رو گرفت،پوستم کنده شد دوتا شون با هم بالا میاوردن، بردمشون دکتر،بزرگه سرم و چندتا امپول زد خوب شد،به پسر کوچیکم استامینوفن برای تبش و متوکلوپرامید واسه تهوع داد

فقط هنوز اسهال کوچیکه خوب نشده که دوباره امروز باید ببرمش دکتر

2706