2737
2739

ظهر درست کردم برای پسرم ی لیوانم نگهداشتم شوهرم غروب اومد بخوره رنگش تغییر کرده دیگه نمیشه غروب بدم شوهرم بخوره ؟

وزن اکنون 46 وزن هدف 60 قـد 165                      وزن پــسرم 9700 وزن هدف در 17 بهمن 10500           قد پــسرم 79 قد هدف 85(خدایا تو اگه بخوای میشه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن نده بخوره خوب نیس 

بیار من بخورم 😁😁😁😁😁😁

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
2738

پ ن پ

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏
من عقیده دارم هر چی ماده فاسده باید بدی شوهر بخوره😹

افرین ولی شوهر من خیلی حساسه چیزی میخواد بخوره کلی بو میکنه نگاه میکنه فاسد خراب نباشه

وزن اکنون 46 وزن هدف 60 قـد 165                      وزن پــسرم 9700 وزن هدف در 17 بهمن 10500           قد پــسرم 79 قد هدف 85(خدایا تو اگه بخوای میشه)
من ۳ ۴ روز میذارم تو یخچال حتی رنگش هم تغییر نمیکنخ

چجوری

2706