2737
2734

والا ما که تا اومدین بفهمیم قضیه چیه شوهر کردین 

گاهی وقتا زندگی با فراز و نشیبایی که داره آدمای دور و برتو بهت نشون میده که بدونی که همه ی ادما از خوشی هات شاد نمیشن و حتی گاهی بعضی از اونا ناراحتی هاتو بیشتر دوست دارن پس سعی کن انقدر قوی باشی که تو همه ی شرایط بتونی خودت بالا نگه داری💎💎دسته یارمونو بگیرم پا به پای هم دوش به دوش هم بریم انقدر بریم که به نوک نوک کوه برسیم انوقته که ادم میگه من به هیچ کسی احتیاج ندارم جز خدااااا و همسرم❤❤❤❤وعشق،دوست داشتن،امید خلاصه میشه و میرسه به روشنایی زندگی👶👶👶👶👶👶فقط و فقط و فقط بچه❤❤❤❤❤❤❤موجود بینظیری که همه ی جون و عمرتو میدی که خم به ابروهاش نیادو همیشه بخنده و شاد باشه💋💋💋💋💋💋💋دوست داشتن های من خیلییییی دوستون دارم❤❤❤❤💋💋💋💋

هر کسی ی جوره 

من ب خوش بودن میگم جوونی😃 تفریح و گشت و گذار 

البته سالم😉 

استارتر دو نفرم میشه جوونی کرد فقط باس پایه باشین 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا هم اومدن جووونی کنن 

ب گرونی و  فشار اقتصادی خانواده ها ... خوردن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731

من امروزخیییلی گریه کردم...ازدست همه...الانم مامانم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

من ۲۶ ازدواج کردم کلییی هم جووونی کردم😉

بیشتر رفیق بازی . دوستای خوب و پایه ای داشتم دلم لک زده واسه اونروزا

کارایی ک دیگه با یه بچه دوساله و یه توراهی نمیشه بکنی

البته الانم شوهرمو گاهی مجبور میکنم ب کارایی ک میگه از ماگذشته. اولین بارون پاییزی مجبورش کردم بریم بیرون پیک نیک. 😍

من 18 ازدواج کردم الان 22 سالمه.. مجردیم همش درس وکتاب بود الان با شوهرم جوونی میکنم

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2738