2733
2739
عنوان

چجوری خواستگارمو دَک کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 75 پست
به خانوادت بگو دوست ندارم تو محرم صفر به کسی جواب بدم

اره اینم خوبه...ولی دوست دارم یه چیزی بگم که خانواده پسره دیگه نیان...منم به خانوادم بگم دیدین خودشون نخواستن دیگه  

تنهایی یک امر بدیهیست، حتی اگر از آسمان آدم ببارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی که انقد محکم راهنمایی میکنی و دلمو قرص میکنی...اره اینجوری بهتره..امروز که اومد بهش میگم

بگو میگم ملک برای اینکه میخوام از آینده ام مطمئن باشم . ربطی به وضع خوب و بد نداره. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
احساس می کنم مشکل دیگه ای داری نمیتونی خواستگارتو قبول کنی

نه عزیزم ..چه مشکلی..فقط چون به یکی دیگه تعهد دارم و دلم پیششه...واقعا نمیتونم به کسی جز اون فکر کنم

2731
خب چی بگیم از یارو بدبخت ایراد بگیری اعتماد بنفسش از بین بره ؟!!بلاخره اونم جووونه و با یه امیدی میا ...

بخدا همش میترسم آه این خواستگارا اخرش دامن منو بگیره  

ببین اگه واقعاپسره خوبیوواقعامیدونی اذرماه میادکه هیچ،خواهرمن11 سال ازعمرشوگذاشت پای یه اشغال که فک میکردفرشته ست ولی جلبکی بیش نبود،حواست به خودت باشه

لطفالایک نکنید،ممنون
2740
اره اینم خوبه...ولی دوست دارم یه چیزی بگم که خانواده پسره دیگه نیان...منم به خانوادم بگم دیدین خودشو ...

من یه خواستگار داشتم خانواده م نه بهشون نمی گفتن باهاشو رودربایستی داشتم اخرش مجبور شدم تو حرف زدنش پروگی واسش دربیارم اونم پروبود خیلی عیب وایراد به تیپ میگرفت

رفتن زنگ زدن گفتن نه

ببین اگه واقعاپسره خوبیوواقعامیدونی اذرماه میادکه هیچ،خواهرمن11 سال ازعمرشوگذاشت پای یه اشغال که فک ...

من که از درون ادما خبر ندارم..سپردم به خدا..به مامان بابامم گفتم برام دعا کنن..خودمم تا جایی که بشه تحقیق میکنم و مشاوره میرم...بیشتر از این از دستم نمیاد  

من یه خواستگار داشتم خانواده م نه بهشون نمی گفتن باهاشو رودربایستی داشتم اخرش مجبور شدم تو حرف زدنش ...

دقیقا جیکار کردی؟

من که از درون ادما خبر ندارم..سپردم به خدا..به مامان بابامم گفتم برام دعا کنن..خودمم تا جایی که بشه ...

اره عزیزم منم واسه اینکه ازدرون کسی خبرنداریم بهت گفتم،خواهرم اون پسرومیپرستید جزاون هیچکیونمیدید

ولی خوب ادمامثل هم نیستن امیدوارم خوشبخت شی

لطفالایک نکنید،ممنون
2706