2737
2739
عنوان

بیایید ازخاطرات اولین بارکه تنها رانندگی کردین بگین ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1472 بازدید | 52 پست

اولین بار که همش شوهرم کنارم بود.....ولی یبار رفت یه شهر نزدیکای خودمون یه ماشین بیاره منم با خودش برد که من با این یکی ماشین بیام خودش اون یکی..شبم بود منم ترسو هی تو اینه عقبو نگاه میکردم که یموقع جنی چیزی عقب ننشسته باشه😑بلند بلندم هی ایه الکرسی و صلوات و حمد و توحید و هرچی بلد بودم میخوندم حدود یساعت تو راه بودیم مردم تا رسیدیم😣جاهای تاریک و بدون چراغ بلند بلند قران میخوندم جاهایی که روشن میشد و شلوغ بود ریلکس😑😑😑😑😑

💖
پس چرا من بعد یبار تصادف اونم خیییلی کما ینی تو سر پاینی تو ترافیک زدم ب سپر جلویی  چشمم ترسید ...

بستگی به سرتق بودنم داره و پشتکار تو خرابکاری کردن رانندگی مثل کیک پخته بعضیا بار اول حرفه ای میشن بعضیام مثل من ده بار گند میزنن تا راه میرفتم😂

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها واقعا ممنونم 

که خاطراتتونو با بچه های گل نی نی سایت درمیون میزارید 

عاشقتونممممم❤❤❤❤❤❤

منتظر خاطرات شیرینتون هستم 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
بستگی به سرتق بودنم داره و پشتکار تو خرابکاری کردن رانندگی مثل کیک پخته بعضیا بار اول حرفه ای میشن ب ...

منظورم کیک پختن و  راه افتادن بود😓 😁

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
2728
دارم کم کم روحیه میگیرم برا فردا 😂😂😂

خداروشکر گلم ❤

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

من جالبه همون روز که برای اولین بار رفتم امامزاده 

ظهرشم همراه شوهرم و چندنفردیگه 

با ماشین دوباره ناهاربردیم امامزاده 

من مجددا پشت فرمون نشستم 

خیلی تجربه خوبی بود 

ومن هیچ وقت فراموش نخواهم کرد

2738
من امروز میخاستم ماشینمون بردارم چون هنوز گواهینامم نیومده نداشت

ان شالله به خوشی ازگواهینامه تون استفاده کنید ❤

دو هفته پیش زنگ زدم به بابام اجازه گرفتم گفتم با ماشین برم دانشگاه خودم که اصلا اصلا نمیترسم دیگه ...

دمت گررررم 

آره بابا من اصلا کاری نمیکردم اعصاب مصاب نداشت 😅😅😅😜😜😜

چندساله گواهینامه دارین ؟

دو ساله قشنگم

ان شالله همیشه بی خطر رانندگی کنین دوست خوبم❤

ان شالله همیشه بی خطر رانندگی کنین دوست خوبم❤

فدات شم همچنین جیگر😍😍😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
دو ساله قشنگم

من خیلی شمارو وهمچنین شخصیتتونو دوست دارم هارلی جونم 

ممنون که توتاپیکام شرکت می کنید 

ومن خیییلییی ازوجودتون خوشحال میشم 

دوست خوبم ❤

2706