2737
2734
عنوان

بیایید ازخاطرات اولین بارکه تنها رانندگی کردین بگین ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1472 بازدید | 52 پست
فدات شم همچنین جیگر😍😍😍

ممنون عزیزدلم ❤❤❤❤

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

من تو نامزدی همسرم بهم رانندگی یاد داد یه کم یاد گرفته بودم یه پراید داغونی هم داشتیم 

یه روز با خواهر شوهرم رفتیم جایی یعنی سه تا سوتی دادم و امدم 

رفتیم تو یه کوچه از روبرو ماشین اومد اونم سه تا منم میتریدم زیاد بگیرم بغل از کنار این سه تا ماشین که رد شدم قشنگ اینه ام خورد به هر سه تاش اینه خوبش بود 

امدیم سر چهار راه چراغ قرمز شد موندم پشت چراغ قرمز وقتی خواستم راه بیفتم ماشینم به جای اینکه جلو بره میرفت عقب یه ون هم پشتم بود هی میخوردم بهش تپ تپ تا یارو پیاده شد گفت دخترم دستی و بکش بالا حالا راه بیفت منم راه افتادم رسیدم وسط چهار راه اقاه داد زد دخترم دستی رو بخوابون ....  ..

رسیدیم دم خونه مادرشوهرم امدم پارک کنم یه چرخم رفت روی لبه جوب دیگه ترسیدم ماشین رو تکون بدم همون جا وایسادم تا یه خانومه امد ماشینشو پارک کرد رفتم صداش کردم امد ماشین منم پارک کرد 

شب که همسرم امد خانه براش تعریف کردم گفت اه یادم رفته بود بهت نیم کلاج یاد بدم   خلاصه یه مسیر 10 دقیقه ای با ماشین این همه داستان شد 

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو نامزدی همسرم بهم رانندگی یاد داد یه کم یاد گرفته بودم یه پراید داغونی هم داشتیم  یه روز ...

خیییییلییییی باحال بود

دمت گرم  😂😂😂😂😂😂😂

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
2731
یعنی یه اصلاحی هست میگن در مورد خراب کاری من دقیقا همون کار رو کردم    

انشالله همیشه بی خطر رانندگی کنی دوست خوبم❤

جو گیر شده بودم  مثل این فیلما دنده عوض می کردن محکم گار می دادم  اخرم تصادف کردم ماشینو ...

واااای 😂😂😂😂😂😂😂

2740